Kareena Kapoor Khan'dan Sürpriz Haber! Kitap Yayınlamaya mı Karar Verdi?

Ah Kareena...üzümlü kek. Taimur'dan sonra tekrar bir çocuk sahibi olmak için günlerini sayıyor. :) Son çıkan haberlere göre güzel oyuncu, hamililelik ile alakalı bir kitap yayınlayacak! Bu kitabın 2021'de piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Bugün minik Taimur Ali Khan'ın 4. yaş günü. Bu güzel günde, Kareena, sosyal medya hesabından yeni bir haberi biz hayranları ile paylaştı. 'Bugün, tüm anne adayları için kitabımın duyurulacağı en mükemmel gün! Bu kitapta sizlerle hastalıktan diyete, fitnesa kadar her şeyden bahsedeceğim. Bu kitabı okumanız için son derec heyecanlıyım! Juggernaut Books yayınları tarafından 2021'de yayınlanacak!' diye duyurdu. 

Kareena Kapoor Khan, hamileliğini halk içinde yaşayan oyunculardan bir tanesi. Yakın zamanda da hamilelik konusunda rehber olacak kitabını yayımlayacak. Bu kitap, anne ve semptomlarına odaklanarak hamileliğin tüm tıbbi yönlerini açıklayacak ve aktrisin sabah bulantısını yönetmekten hamilelik diyetine, egzersiz, sağlıklı yaşam ve bir çocuk odası hazırlamaya kadar her konuda ipuçlarını içerecektir. Kitap önümüzdeki yıl yayınlanacak. 

'Hamileliğin aktif, sağlıklı ve mutlu olmamız gereken doğal bir süreç olduğuna inanıyorum. Bu kitapta size kendi hamileliklerimi nasıl ele aldığımı anlatacağım ve sizde mutlu olmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri vereceğim. Bu konu bana çok şey katıyor ve diğer kadınlara yardımcı olacak ve yol gösterecek bir kitap oluşturmayı umuyorum. 'diyor Kareena. 

Umarız her şey yolunda olur. Sağlıkla gelsin :)

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/breaking-kareena-kapoor-khan-announces-her-book-pregnancy-bible-will-be-published-in-2021/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?