Kareena Kapoor Khan'ın İkinci Bebeği Kız Mı Erkek Mi? İsmi Ne Olacak? Magazin Bu Haberde

 Bildiğiniz üzere Kareena Kapoor Khan ve Saif Ali Khan çifti, ilk çocukları Taimur (ponçik çocuk)'dan sonra ikinci bir bebek bekliyorlar. Fakat ne cinsiyeti ne de ismi henüz ortada. Cinsiyetinin belli olmama sebebi ise bambaşka; Hindistan'da bebek doğmadan önce cinsiyetini öğrenmek yasakmış. Hm...

Birçok insan bu günlerde, neredeyse her şeyden çok rahatsız oluyor. Bu insanlardan ikisi de Saif Ali Khan ve Kareena Kapoor Khan. 

Taimur doğduktan sonra Saif Ali, minnoşun adını duyurdukları zaman sosyal medyada Saif'in, oğluna neden Türk hükümdarı Timur'un adı verildiği konusu tartışma meydana getirmişti (?). Şimdi, Kareena başka bir çocuk beklerken, bir röportaj sırasında oyuncu, ilk çocuğu olan Taimur'un adının neden olduğu tüm tartışmalardan sonra, kendisi ve Saif'in yeni bebeğe isim vermek için acele etmemeye karar verdiklerini açıkladı. Kareena, 'Taimur ile ilgili tüm tartışmalardan sonra hem Saif hem de ben bunu düşünmedik bile. Son dakikayı bırakıp ardından bir sürpriz yapmak istiyoruz.' açıklamasında bulundu.

Ayrıca, Türk hükümdarının adını koymaması gerektiğini düşünenlerin sebebi şu: Zamanında Timur, Hindistan'ı işgal etmiş, onlar da bu nedenle buna karşı çıkmışlar. 

Kaynak:

https://www.filmfare.com/news/bollywood/kareena-kapoor-khan-and-saif-ali-khan-havent-thought-of-names-for-their-second-child-45287-1.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?