Kartik Aaryan ve Yeni Film Görüntüsü

 Kartik Aaryan'ın Arjun Pathak olarak oynadigi Ram Madhvani'nin Dhamaka'sindan ilk görünümü.

Bollywood Hungama, Kartik Aaryan'ın ilk kez bir gerilim filminde Neerja Direktörü Ram Madhvani ile birlikte çalışacağını bildirmişti. Filmin 2013 Güney Kore filmi The Terror Live'ın Hintçe yeniden yapımı olduğu ve Kartik'in bir gazeteci rolünü deneyeceği bildirildi.

21 Aralık Pazartesi günü Kartik Aaryan karakterine yakından baktı ve baktı.  Filmde Arjun Pathak rolünü oynuyor. İlk görünümünü paylaşarak, "Miliye #ArjunPathak se #Dhamaka" diye yazdı.

Kartik Aaryan, gerilim bölgesine adım atmaktan ve Mumbai'deki bir terör saldırısının canlı yayınını yayınlayan bir gazeteciyi canlandırmak için Ram Madhvani ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor. Kartik daha önceden "Bu benim için mucize bir senaryo ve anlatım boyunca beni koltuğumun kenarında tuttu.  Bir aktör olarak bana farklı bir yönümü keşfetme fırsatı verecek olan senaryo olduğunu biliyordum.  Kendimi Ram efendinin dünyasına taşımak ve vizyonunun büyük ekranda tercüme edildiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Bu aynı zamanda Ronnie ve RSVP ile yaptığım ilk işbirliği ve bu yolculuğu dört gözle bekliyorum ” dedi.

Tamamen Mumbai'de geçen film, Ronnie Screwvala RSVP ve Ram Madhvani Films (ortak yapımcı Amita Madhvani ile birlikte) tarafından yapılacak.

Terror Live, popüler haber gazetecisi Yoon Young-Hwa'nın etrafında dönüyordu, ancak tatsız bir kaza nedeniyle artık bir radyo programı sunucusu olarak çalışır. Bir gün bir dinleyici radyo programını arar ve "Mapodaegyo Köprüsü'nü havaya uçuracağım" der. İlk başta arama bir şaka olarak algılanır, ancak çok geçmeden gerçek olduğunu anlarlar. Olay daha sonra 90 dakika boyunca TV'de canlı olarak yayınlanır. Yoon Young-Hwa, bu olayın tekrar haber gazetecisi olma şansı olduğuna inanır.

Çok severim kendisini Luka Chuppi'den beri. Bol şans!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/features/kartik-aaryan-stars-as-arjun-pathak-in-the-first-look-of-ram-madhvanis-dhamaka/
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?