Khan'lar Birbirlerine Doyamıyor! Acaba Bu Sefer Ne Var?

 Bu haberi okuduğum ve sizlerle paylaştığım için çok mutluyum çünkü bu haberler beni çok mutlu ediyor. Hangi haberler mi? Tabii ki Khan'ların bir araya geleceği ortak film haberleri! Evet yanlış duymadınız! Yine ortada ortak bir film haberi var! Paylaşmak için de sabırsızlanıyorum sizlerle...Geçelim bakalım haberimize...

Özellikle Shah Rukh Khan'ın hayranları, kralın uzuun bir aradan sonra (2 yıl) film çekeceği için çok mutlu. Onları mutlu eden bu haber, ileriki zamanlarda gösterime girecek olan Pathan filmi. Büyük bir merakla bekleniyor bu film, Türk hayranları yani bizler tarafından da tabii ki. 

Vakit geçtikçe bu filme dair yepyeni haberler ortaya çıktı; Deepika'nın akla hayale gelmeyecek miktarda para alacak olması, Salman Khan'ın bu filmde bir rolünün olması gibi. Ki asıl konu da bu zaten. Salman Khan, bu filme Tiger serisindeki karakteriyle çıkacak ki bunu daha önce sizlerle zaten paylaşmıştık. Şok edici haber de şu ki; Shah Rukh Khan da Pathan filmindeki karakteri ile Tiger 3 filminde yer alacak olması! Evet yanlış duymadınız, resmen filmlerde paslaşıyorlar! Bu haber biz hayranları mussssmutlu etmekle kalmıyor, sektöre de yeni bir can katıyor. Virüs sebebiyle, Sushant Singh Rajput'un ölüm haberiyle sektör, çok büyük sıkıntıya uğradı. Bu sebeple de seyirci çekmek için en müthiş yollara başvuruyorlar. Çok da güzel oluyor!

Güvenilir bir kaynağın haberinde şöyle cümleler geçiyor, 'Avengers (Yenilmezler) serisinde bütün karakterlerin bir araya getirilmesi inanılmaz bir eğlence ortaya çıkardı. Singham, Simmba’nın doruk noktasında anlatıma girdiğinde izleyicilerin çılgına döndüklerine inanıldığı görüldü. Ve Sooryavanshi'de hem Singham hem de Simmba görünecek ve tabii ki dikkat edilmesi gereken bir şey olacak. Bu serilerin başarısı, Aditya Chopra'yı yakın gelecekte benzer bir şey planlamaya sevk etti. Şu anda Tiger, Pathan'da küçük bir görünüme sahip olacaktı ve tam tersi. Bu, izleyicileri YRF Spy evrenine ve tüm bu karakterlerin aynı dünyaya ait olduğuna aşina hale getirir." 

Bize de mutlu olmak düşer! Hayırlı uzun ömürlerimiz olur inşallah da bu güzel filmleri izleme şansı buluruz. Yıllardır beklenen müjdeler tek tek gelmeye başladı. İyi filmlere! :)

Kaynak:

SCOOP: Shah Rukh Khan, Salman Khan, Hrithik Roshan, Katrina Kaif, Deepika Padukone to come together for YRF Spy Universe flick? : Bollywood News - Bollywood HungamaYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?