King Khan'dan #tbt Haber!

Shah Rukh Khan ve Akshay Kumar, Dil To Pagal Hai'de birlikte görüldü. (Bu film de bayağıdır izleme listemde ama hala izlemedim, hatta filmde Akshay Kumar'ın olduğunu da yeni öğreniyorum:D) Shah Rukh Khan ve Akshay Kumar, sektördeki en büyük iki yıldızımız. Dil To Pagal Hai'de birlikte görüldüler. DNA ile yapılan bir röportajda SRK'ye Akshay ile tekrar çalışma olasılığı soruldu. Çok gerçekçi bir nedenle olası olmadığını söyledi. “Buna ne diyeyim? Onun kadar erken uyanmıyorum, " SRK'nın esprili cevabıydı.

"Akshay uyanıkken ben de uyuyorum. Günü erken başlıyor. Ben çalışmaya başladığımda, toparlanıyor ve eve gidiyor. Böylece daha fazla saat çalışabilir. Ben gece yaşayan bir insanım. Çoğu insan benim gibi geceleri çekim yapmaktan hoşlanmaz. " şeklinde ekledi.

Oyuncu, birlikte bir film çekseler bile ekranı paylaşmıyor olabileceklerini sözlerine ekledi. "Akshay ile rol almak eğlenceli olur. Dono set pe hi nahin milenge. Woh jaa raha hoga aur main aa raha hounga. (O setten ayrılacak ve ben de geleceğim). Akshay gibi çalışmak ve onunla çalışmak isterdim, ancak zamanlamalarımız eşleşmiyor. "

Akshay, daha sonra Vaani Kapoor'la birlikte Bell Bottom'da görünecek. Aktris, Akshay için övgüler yağdırdı.

O, "Benim için Akshay mümkün olan her şekilde bir süperstar. O kadar büyüleyici bir oyuncu ki ekranı onunla paylaştığım için minnettarım. Bir oyuncu olarak çok etkileyici. Aksiyon, komedi, romantizm, gerilim çekebilir ve her şeyin en iyisi olabilir. " dedi.

“Deneyim çok güzeldi. O, daha nazik ve harika olamazdı. Sette çok arkadaş canlısı biri. Ben tam tersi otel odasına geri dönen ve kendi alanımda olmayı sevdiğim için çok fazla etkileşimde bulunmayan biriyim. Ama o, hepimizin birlikte oturup öğle / akşam yemeği yemesini sağlayan ve birbirimizi tanımak ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir aile gibi dahil olmamızı sağlayan biri. "

Akshay Kumar'ın filmlerini pek izlemeyi tercih etmem. Seven insan sayısı neden bu kadar fazla anlam veremiyorum aslında. Hatta en çok para kazanan Bollywood oyuncularından biri. Varsa Akshay Kumar'dan önereceğiniz bir film, yoruma alalım:

Kaynak:

https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/throwback-thursday-when-shah-rukh-khan-revealed-why-he-can-never-work-with-akshay-kumar-1742952/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?