Laal Singh Chaddha'da Yeni Bir Değişiklik

 Gelecek yılların en beklenen filmlerinden biri bana kalırsa Aamir Khan'ın Laal Singh Chaddha. Eminim ki yalnızca Hindistan'daki hayranlar değil Türkiye'deki hayranlar da bu filmi dört gözle bekliyor. Bu film, Forrest Gump'ın remake (yeniden çekimi) olacak. Ama hiç şüphem yok, başında Aamir Khan olduğu için eminim ki yine rekorlar kırılacaktır :)

Bu filmde yer alacak bir aktör de '96' filmindeki başrol Vijay Sethupathi. (Film aslında çok beğenildi ama ben pek hoşlanamadım. Yani iyi hoş filmdi ama abartılacak bir durum yoktu ortada bence.) 96 dışında bir filmini izlememiştim bu aktörün, Laal Singh Chaddha'da görecektim ama olmadı. Nedeni de, haberde geçtiği şekilde şöyle:

Aamir Khan, 'Laal Singh Chaddha' üzerinde çalışmakla meşgul ve Güneyli aktör Vijay Sethupathi'nin de filmde önemli bir rolü olduğu ortaya çıkmıştı. Bir kaynak, “Geçen yıl filmin yönetmeni Advait Chandan, Aamir ve Vijay rolü tartışmak için konuştuklarında, birlikte çalışma konusunda son derece heyecanlıydılar. Aamir'in tüm filmleri konusunda ağzı sıkı olduğu biliniyor ve projeye yakın kişiler dışında hiç kimse Vijay'in rolünü bilmiyordu. " Karantina dönemi bitince ekim ayından itibaren çekimlere yine başlanacaktı  ancak Sethupathi filmden çekilmek zorunda kaldı.

Karantina zamanlarında, Advait, Aamir ve Vijay sık sık Vijay'in 'görünüşünü' tartıştılar ve virüsün etkisi hafifledikten sonra (ki öyle olmadığı anlaşıldı tabi) çekimlere başladıklarını söyledi. Bununla birlikte, salgın birkaç çekimin durmasına neden olduğundan ve çok sayıda yeniden programlamadan dolayı Vijay, daha önce parçası olduğu filmlerinin tarihlerini onurlandırmak zorunda kaldı. Aamir, Advait ve Vijay durumu tartışmaya ve çözmeye çalıştılar, ancak sonunda Güney yıldızı diğer önceki taahhütlerini yerine getirmek için filmden çekilmek zorunda kaldı. Görünüşe göre Aamir Khan ve Advait Chandan, Vijay’in programına "Laal Singh Chaddha" yla uyum sağlamak için ellerinden geleni yaptılar, ancak bu işe yaramadı, bu yüzden dostane bir şekilde yollarını ayırdılar. Filmde oğlu bile oynasa, Aamir Khan'ın içine sinmezse onu da çeker çıkarır filmden :)

Bakalım, umarım her şeyin hayırlısı olur. Aamir Khan hayranı olarak heyecanla bekliyorum bu filmi.

Kaynak:

Here’s why Vijay Sethupathi had to opt out of Aamir Khan's 'Laal Singh Chaddha' | Hindi Movie News - Times of India (indiatimes.com)Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?