Ölümünün Ardından Duygusal Bir Gerçek Yayınlandı

 Irrfan Khan...Sabah uyanıp da öldüğü haberini alınca şok olmuştum. Filmlerini, kendisini çok severdim. 2020 yılı zaten bazı Bollywood oyuncularının ölüm yılı oldu. Beni en çok etkileyen ise Irrfan ve Sushant Singh Rajput olmuştu. Hala düşündükçe üzülüyorum, yıllarca filmlerini izlediğimiz insanlar ekrandalar ama gerçekte artık yoklar...Irrfan Khan başlıklı haberimize geçiş yapalım...

2020'nin nisan ayında hayatını kaybeden Irrfan, son kez 2021 yılında hayranlarının karışısında olacak (ne kadar hüzünlü bir cümle, var ama yok, yok ama var). Aktörün son filminin adı: The Song Of Scorpions. 

The Song Of Scorpions, 2017 yılında İsviçre Locarno Film Festivali'nde gösterilmişti. Anup Singh tarafından yazılan ve yönetilen film, 2021 yılının başlarında gösterime girecek. Yapımcı Abhishek Pathak bir yerde diyor ki, 'Biz bu filmi Hint sinemasının çok sevilen bir oyuncusuna saygı olarak seyircilere göstereceğiz. Hindistan'daki ve yurt dışındaki sinema sektörleri, bu filmin oyunculuk hünerinden yarar sağladı ve onun şarkısını yaptığımız için bizler çok mutluyuz.'

Irrfan Khan'ın oğlu Babil Khan, sosyal medyada filmi paylaşarak şu açıklamada bulundu: Bir kez daha, ama belki de son değil. 

The Song Of Scoprions (Akreplerin Şarkısı), sesini bulmak için acımasız bir ihanetin üstesinden gelmeye çalışan genç bir kabile kadınının etrafında dönüyor. Khan filmde bir deve tüccarı rolünü oynuyor.

Çok üzücü...Artık yokken bile adını duyurmayı başaran müthiş bir aktör. Allah rahmet eylesin. İyi ki vardı!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/irrfan-khan-seen-silver-screen-2021-release-song-scorpions/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?