Önceki Haberin Detayı! Evleniyorlar Mı?

  Yılın başından bu yana Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın düğümü bağlayacaklarina dair (yani evleneceklerine dair) bir soylentiler vardı. Birkaç gün önce, önde gelen film muhabiri Rajeev Masand ile yaptığı röportajda Ranbir, evliliğin büyük ölçüde planda olduğunu itiraf etti. "Salgın hayatlarımızı vurmasaydı zaten evlenmiş olurduk" dedi. 32 yaşında evlenme arzusunu bir zamanlar dile getiren 38 (ne?) yaşındaki oyuncu, son teslim tarihini geçmiş olmasına rağmen hayatında kısa sürede bu hedefi tutmayı umduğunu sözlerine ekledi. Alia ile olan ilişkisi ve bir birey ve bir profesyonel olarak ona olan hayranlığı hakkındaki son yorumları, sadece düğün çanlarını duymamızın an meselesi olduğu gerçeğini pekiştirdi.

Tanıştıkları zamanda...

 Alia, Black seçmelerine katılırken Ranbir ile ilk tanıştığında 11 yaşındaydı.  Sanjay Leela Bhansali’nin filmdeki asistanıydı. Sanjay Leela Bhansali'nin bir zamanlar yapmak istediği ama yapmadığı Ranbir ve Alia'nın bir filmi olan Balika Badhu için birlikte bir fotoğraf çekimi yaptıkları bildirildi.

 Crush crush hota hai Yaklaşık 2014'te, Karan Johar'ın sohbet programında Alia, Ranbir'e karşı ciddi bir seyler hissettiğini ve onunla evlenme arzusunu itiraf etti.  "Ranbir'le ilk konuştuğumda, Rockstar yeni piyasaya çıkmıştı, onu aradım," dedi film yapımcısına, "Çok saçma sapan konuştum.  Ama ondan sonra onunla takıldım ve hala gerçekten çok sevimli olduğunu düşünüyorum ve hala onunla evlenmek istiyorum. " Alia, ilk kez birlikte fotoğraflandıkları yer olan Ranbir ile Highway için de birkaç tanıtım faaliyeti gerçekleştirdi.

 Casting Ne Bana Di Jodi: 2016'da Ranbir, Katrina Kaif ile ilişkisinden yeni çıkmıştı.  Alia, çift birlikte yaşadığından beri ev partilerinde düzenli bir rol oynuyordu. Alia ve Ranbir daha sonra Ayan Mukerji’nin fantastik süper kahraman draması Brahmastra’da rol aldı. Kısa bir süre sonra birlikte zaman geçirmeye başladılar - başlangıçta sadece filmin hazırlığı için ve sonunda, belli ki birbirlerinin şirketini sevdikleri için.

 Pyaar To Hona Hi Tha

2018 yılına gelindiğinde, birbirlerine olan sevgilerinin arttığı ve gerçekten bir ilişki içinde oldukları söylentileri yoğun ve hızla yayilmaya başladı. Ranbir ve Alia'nın Mayıs 2018'de Sonam K Ahuja'nın düğün resepsiyonuna birlikte gelmesiyle dedikodular dillendi. Bunu, Haziran 2018'de Ranbir'in bir yayında ilişkilerini kabul etmesi izledi. Fotoğraflar, her iki taraftaki ebeveynler çiftle tanışıyor ve onlarla vakit geçiriyor ... hepsi oradaydı.  Alia ve Ranbir’in ilişkisi ailelerinin kutsamalarıyla pekişti. Hatta aynı yıl Ranbir'in geçmişte çıktığı Deepika Padukone ile kanepeyi paylaştığı Karan Johar'ın sohbet programında Ranbir'e aşık olduğundan bahsetti.

 Gercekten, delice, derince...

 2019 yılı, Ranbir ve Alia'nın ilişkilerini bir sonraki adanmışlık seviyesine taşıdıklarını gördü - sevgi ve arkadaşlığın halka açık kabulü. Raazi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıktan sonra Filmfare'de konuşmasını yapan Alia, “Bu gece aşktan ibaret. İşte benim özel olanım, seni seviyorum ”, ardından Ranbir'in utanmasına neden olan uçan bir öpücük geldi.  Daha sonra filmle ilgili herkese, ekibine ve aile üyelerine teşekkür etmek için sosyal medyayi kullandi. Onlardan bahsettikten sonra erkek arkadaşına hitaben, “Ve son olarak benim özel olanım - kalbimi gülümseten ve gözlerimi parlatan şey.  Ve parlayacağım .. Çünkü hayatta yapacak çok şey var .. Ve bu sadece başlangıç . "

Çift birlikte Brahmastra'yı çekmeye ve birbirlerinin müstakil evlerinde daha sık zaman geçirmeye devam etti.  Ranbir’in babası Rishi Kapoor’a kanser teşhisi konulduğunda, Alia ailenin yanında yer aldı, ABD'de Rishi ve Neetu ile zaman geçirdi, Yeni Yılı onlarla birlikte gecirdi ve Kapoors tarafından resmen kabul edildi.  Zamanla Neetu Kapoor'un oğlunun çok beğenilen kız arkadaşının sevimli fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığını da gördük. Geçen yıl Alia, Kunal Kapoor'un ev sahipliği yaptığı yıllık Noel brunch'ına bile katıldı.

 Seninki benimki bizimki...

 Salgın vurulmasaydı, Ranbir ve Alia şimdiye kadar koridorda yürürlerdi. Rishi Kapoor’un hastalığının artmasıyla planlar askıya alındı. Nisan ayında ölümü bir kez daha Alia'nın Kapoors ailesi olduğunu gösterdi.  Son röportajında ​​Ranbir, 2021'de onları neyin beklediğini ima etti ... Dilwale Alia Le Jayenge?  Tahmininiz bizimki kadar iyi.

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/ranbir-kapoor-alia-bhatt-to-tie-the-knot-in-2021/articleshow/79957046.cms?from=mdrYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?