Rajkummar Rao'nun Yeni Filmi İçin Değişimi!

 Rajkummar Rao, son zamanlarda gayet büyük bir ün kazanmış durumda çünkü yeni nesil -sayılabilecek- oyuncular arasında en iyi film tercihleri yapan oyunculardan birisi. Yakın zamanda da yine bir filmde rol alacak.

Rajkummar Rao'yu sosyal medyada takip edenler, geçtiğimiz günlerde aktörün yeni görünümüyle şaştı. Şaşırtıcı geldi çünkü böyle bir avatarı kullanan çok yönlü oyuncuyu hiç görmemişlerdi. Junglee Pictures'ın çok beklenen filmi 'Badhaai Do'da yine Bhumi Pednekar'ın da yer aldığı bir polisin bir başka çarpıcı rolünün görünüşüne girmek için hazırlık çalışmalarına başladığı için fiziksel bir dönüşüm sürecine giriyor. 

Rajkummar'ın son birkaç aydır bir Mahila Police Thana'daki sert bir polisin şekline girmek için sıkı bir şekilde eğitim aldığı öğrenildi, çünkü filmin önümüzdeki yıl Ocak ayında sahneye çıkması planlanıyor. Kaynaklar, oyuncunun istenen sonucu elde etmek için sıkı bir diyet ve egzersiz rejimi uyguladığını öne sürüyor. Oyuncu, hacimli vücut üzerinde çalışmanın yanı sıra, karakteri için bir bıyık ve farklı bir saç modeli de spor yapacak ve onu geçmiş rollerinden tamamen farklı kılacak. Rajkummar, yeni rolü için çok çalışıyor gibi görünüyor, umarım bu da onu başarıya ulaştırır. :)

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/rajkummar-rao-undergoes-physical-transformation-role-cop-badhaai/ Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?