Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın Düğünü!

 Aman aman aman. Giriş olarak...Ranbir Kapoor demiş ki, 'Pandemi olmasaydı, şimdiye kadar Alia ile evlenmiştim.' Ranbir, Alia'nın 'çok başarılı' olduğunu söylüyor ve en kısa zamanda onunla evlenmeyi planlıyor. Umarız demek düşer bize de. Geçelim bakalım haberimizin detayına.

Bir süredir ertelenen Brahmastra filminde birlikte görülecek olan çiftimiz Alia ve Ranbir, son zamanlarda daha bir ekranlarda. Ranbir Alia'ya kıyasla kendisinin başarısız olduğunu düşünüyor. Tam olarak evet diyemem ben ama cidden, Alia'yı severim, iyidir hoştur, güzel oyuncudur...

Ranbir, yeni bir röportajda, karantina sırasında saatlerce televizyon programlarını ve filmleri izlerken Alia'nın her dersi güneşin altında aldığını söyledi.

Karantina sırasında herhangi bir çevrimiçi ders alıp almadığı sorulduğunda, gazeteci Rajeev Masand'a, “Kız arkadaşım Alia biraz fazla başarılı ve muhtemelen gitardan senaryoya kadar her dersi aldı. Her zaman onun yanında başarısız olmuş gibi hissediyorum. Ama hayır, hiç ders almadım. Başlangıçta aile kriziyle uğraşıyorduk ve sonra okumaya başladım, ailemle vakit geçirdim ve her gün iki-üç film izliyorum. " Rishi Kapoor (babası) ölünce bayağı üzülmüş demek ki.

Yakın zamanda evlenmeyi planlayıp planlamayacağı sorulan Ranbir, "salgın hayatımızı etkilemese" anlaşmanın "imzalanacağını" söyledi. "Bir şey söyleyerek onu uğursuz etmek istemiyorum. Hayatımda çok yakında bu hedefi işaretlemek istiyorum ”dedi.

Ranbir ve Alia, karantinayı birlikte geçirdiler ve geçenlerde Ranbir ile aynı apartman kompleksinde bir mülk satın aldığı bildirildi. Pinkvilla'ya göre Ranbir 7. katta kalırken, Alia Rs 32 crore karşılığında aynı Vaastu Pali Hill kompleksinin 5. katında bir yer satın aldı.

Kaynak:

‘My girlfriend Alia is an overachiever’: Ranbir Kapoor says they’d have been married if the ‘pandemic hadn’t hit our lives’ - bollywood - Hindustan TimesYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?