Ranbir Kapoor ve Anil Kapoor Yeni Filmde Bir Araya Geliyor

  'Kabir Singh' yönetmeni Sandeep Reddy Vanga, yakında Ranbir Kapoor ile bir sonraki adımını duyurmaya hazır. Sadece Ranbir değil, Anil Kapoor da ekibe katıldı ve filmin duyurusu 1 Ocak 2021'de yapılacak.

 Haberlere göre, ekibin yeni yıla olumlu bir notla başlaması için bir sürpriz açıklaması bekleniyor.  Seyirci, 2021'in 1. günü saat 12: 01'de T-Series'in resmi YouTube kanalında kendilerini bekleyen sürpriz bir duyuru videosuna sahip olacak.

Bir kaynağa göre, filmi önce Ranbir imzalamıştı, Anil geçtiğimiz günlerde bu hafta kendisi onayladı.  Hayranlar bu haberi duymaktan heyecan duyarken, başrolde Shahid Kapoor'un rol aldığı Vanga'nın son albümü 'Kabir Singh' gişe rekorları kırdı. Ama belirtmeden geçemeyim, Türkiye'de genel olarak pek beğenilen bir film olmadı Kabir Singh. Ben izlemedim yorumlardan ötürü, o sebeple yorum yapamayacağım.

Bu arada Ranbir, ailesi ve kız arkadaşı Alia Bhatt ile Rajasthan'a gitti, fotoğrafları internette dolaşıyor. Sadece bu da değil, Ranbir ve Alia yakında Ayan Mukerji'nin yaklaşmakta olan projesi 'Brahmastra'da birlikte görülecek. Ranbir'in ayrıca 'Shamshera' ve Luv Ranjan'ın olduğu isimsiz bir filmi var.

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/ranbir-kapoor-and-anil-kapoor-come-together-for-kabir-singh-director-sandeep-reddy-vangas-next/articleshow/80046440.cmsYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?