Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'dan Yeni Bir Film mi Geliyor?

 160'a yakın Hint filmi izledim fakat Ranbir ve Shraddha'nın birlikte oynadığı film var mıydı, hatırlamıyorum. İzlemediğim varsa bilemem ama yoksa da bu ikiliyi ekranda birlikte görmek değişik bir şey olacaktır eminim ki. Neden mi bunlardan bahsediyorum? Belki de önümüzde onları birlikte göreceğimiz bir film vardır. :)

Yaklaşan projesi 'Brahmastra' ile oldukça meşgul olan Ranbir Kapoor, perşembe akşamı film yapımcısı Luv Ranjan'ın ofisinin önünde görüntülendi. Sadece o da değil, Shraddha Kapoor’un da film yapımcısının ofisine geldiği görüntülendi.

Shraddha ve Ranbir, Luv Ranjan'ın isimsiz projesinde ilk kez beyaz perdede birlikte olacak.

Her iki oyuncu da kendi araçlarıyla geldiler ve Shraddha'nın paparazzilere el salladığı görülüyor. 

Bu arada, bu yılın başlarında PTI ile bir etkileşimde olan Shraddha, "Luv Ranjan'ın filmini Ranbir Kapoor ile çekeceğiz. Luv'un filmlerini sevdim - 'Pyaar Ka Punchnama', 'Sonu Ke Titu Ki Sweety'. Ranbir’le çalıştığım için çok heyecanlıyım. Bizim neslimizin en iyi oyuncularından biridir. Onun çalışmalarını seviyorum. Ranbir ile daha önce bana hiçbir şey teklif edilmedi, bu filmi dört gözle bekliyorum." dedi. Demek ki hiç filmleri yokmuş birlikte.

Luv Ranjan'ın filminin yanı sıra, son olarak Ahmed Khan'ın 'Baaghi 3' filminde Tiger Shroff ile birlikte görülen Shraddha'nın 2018 filmi 'Stree'nin devam filminde de rol aldığı bildirildi.

Öte yandan Ranbir, 'Brahmastra'da kız arkadaşı Alia Bhatt, Amitabh Bachchan ve diğerleriyle ekranı paylaşacak. Bu da merakla bekleniyor sanırım, konusu falan nedir ne değildir hiçbir fikrim yok.

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/ranbir-kapoor-and-shraddha-kapoor-snapped-outside-filmmaker-luv-ranjans-office-view-photos/articleshow/79664439.cmsYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?