Salman Khan En Büyük Anlaşmasını İmzaladı!

  Ekim ayında Salman Khan, Karjat ve Mumbai'de 15 günlük bir programla Radhe - En Çok Aranan Bhai için çekimlerini tamamladı.  O zamandan beri oyuncu, yönetmen Prabhudheva ve prodüksiyon ekibi ile birlikte filmi 2021 bayram için hazır hale getirmek için filmin post prodüksiyonu üzerinde çalışıyorlar.
 Filmin son düzenlemelerinin tamamlanmak üzere olduğunu duyduk ve sadece bu da değil, Salman Khan filmin gösterimi için büyük bir anlaşma imzaladı. Bollywood Hungama'ya göre: “Salman, Radhe - Your Most Wanted Bhai'nin uydu, sinema (Hindistan + Denizaşırı), dijital ve müzik haklarını covid sırasındaki en büyük anlaşma olan 230 crores Rs'ye Zee Studios'a sattı.

Tüm karantina boyunca işbirliği olasılığını tartışıyorlardı ve anlaşma nihayet aralık ayının başlarında çözüldü. Salman için bir masa kârı sağlayan makul bir anlaşma, Zee de, Salman'ın filmlerinin çeşitli platformlarda yan yana müzik akışı dijital ve uydu görüntüleme açısından büyük bir getiri değeri sağladığı göz önüne alındığında, fazla bir risk içermiyor. Vay anasını ya. Crore crore....

 İlginç bir şekilde, filmin daha önce YRF tarafından global olarak komisyon bazında gösterime girmesi gerekiyordu, ancak şimdi sorumluluğu Zee Studios üstlenecek.  Bu, kapsamlı bir anlaşma ve ikisi için bir ortaklığın başlangıcı.

 Salman’ın prodüksiyonu, Pankaj Tripathi’nin (keşke kankam olsa bu adam) de yer aldığı Kaagaz, Zee’nin yayın platformunda bir prömiyer görüyor.  Ayrıca Zee Network ile çok filmli bir uydu anlaşması var ve son 3 albümü - Race 3, Bharat ve Dabangg 3 - Zee Cinema'da dünya televizyon prömiyerini gördü ”dedi.

 Radhe ayrıca kadın başrol olarak Disha Patani'yi ve Jackie Shroff ile bir polisin çok önemli bir rolünde rakip olarak Randeep Hooda'yı canlandırıyor. Film, Kore Filmi The Outlaws'ın resmi yeniden yapımı ve sinemalar 2021 bayram gösterimi için hazırlanıyor.

 Salman kısa süre önce 55. yaş gününü kutladı ve şu anda Panvel Çiftliği'nde Noel tatilinin tadını çıkarıyor.  Ocak ayının ilk haftasında, Aayush Sharma ile birlikte Antim: The Final Truth için çekime devam edecek ve ardından Mart 2021'den Tiger 3'e geçecek.

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?