Salman Khan Laal Singh Chaddha İçin Bir Gününü Ayırıyor

 Sektörde geçen 30 yıldan sonra, 3 Büyük Khan olarak tanınan Aamir Khan, Shah Rukh Khan ve Salman Khan, ilk defa Aamir Khan'ın Hollywood filmi Forrest Gump'ın remake (yeniden çekimi) olan Laal Singh Chaddha filminde bir araya gelecekler, ki bunu sizlerle daha önce paylaşmıştık bildiğiniz üzere. Son zamanlarda paylaşılan haberlere göre, Shah Rukh Khan, bu filme artık klasikleşmiş DDLJ filminin Raj karakteri ile, Salman Khan da Prem karakteri ile katılacak (Prem adında bir sürü karakteri olduğu için hangi filmden olduğu pek kesinleşmiş değil). Bollywood Hungama'nın haberine göre, Shah Rukh Khan bu film için oynayacağı kısa sahneyi zaten Delhi'de birkaç gün içinde çekti. Salman Khan da bu filmdeki rolü için tam bir gününü ona ayıracak. Kısa sahneden görünecek muhtemelen, bir gün aldığına göre.

'Salman Aamir'e asla hayır diyemedi ve bunu kabul etti. Çekim takvimini gözden geçirip bir gününü ona ayırdı. Yakında bir stüdyoda Aamir ile birlikte tüm gün çekim yapacak ve çok sevilen Prem karakterini canlandıracak. 3-4 dakikalık bir çekimi bir günde tamamlayacak.' Bollywood Hungama, bu haber hakkında bunları söylüyor. 

Salman'ın bu rolü ya 20 Aralık zamanında ya da Antim çekimleri bittikten sonraki Ocak zamanlarında çekilecek. Ama şöyle de bir şey var ki, genel kanının aksine, 3 Khan bir anda görülmeyecek ekranda. Demek oluyor ki farklı farklı sahnelerde bir araya gelecekler. Olsun, bu bile biz hayranların dört gözle beklediği bir haber :)

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/salman-khan-allots-one-full-day-aamir-khan-shoot-cameo-laal-singh-chaddha/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?