Salman Khan ve Katrina Kaif Nasıl Tanıştı? #tbt haber

Salman ve Katrina benim en sevdiğim çiftlerden biridir; gerçek anlamda değil, filmlerden bahsediyorum. Şimdiki haberimizde de bu çiftin GERÇEKTE nasıl tanıştıklarından bahsedeceğim. Bakalım nasıl olmuş?

Salman Khan ve Katrina Kaif, birlikte birkaç popüler film çeken en güçlü çiftlerden birini oluşturuyor. Film yapımcısı Ali Abbas Zafar'ın yönettiği "Tiger Zinda Hai" filmi 2017'deki başarılı çıkışından bu yana 3 yıl geçtiği için, Katrina ve Salman'ın birbirleriyle olan ve sizi şok içinde bırakacak ilk tanışmalarını hatırladıkları zamana geri bakıyoruz.
Kat bir keresinde, Salman'ı evlerinde Salman’ın doğum günü partisine davet ederken Salman ile tanıştıranın Salman’ın kız kardeşi Alvira Khan Agnihotri olduğunu açıkladı. Bundan bahseden 'Bharat' (Salman ve Katrina'nın filmi) oyuncusu (Katrina), birbirlerini gördüklerinde oyuncunun (Salman)  gömleksiz olduğunu söyledi. Salman'ı gömleği olmadan görmek onu kahkahalara boğarken, süperstar ayrıca duştan yeni çıktığını ve konukların onu çoktan beklediğinin farkında olmadığını açıkladı.

 Salman ayrıca, ilk komik karşılaşmalarının, doğum günü partisindeki o "güzel hanım" ın (Katrina'ya atıfta bulunarak) kim olduğunu merak etmesine neden olduğunu açıkladı. Değişik hikayeymiş :D
Bu arada, çalışma cephesinde, Salman'ın film çekimi düzeninde "Radhe: En Çok Aranan Bhai" ve "Kick 2" gibi birkaç heyecan verici film var. Ayrıca "Laal Singh Chaddha" da konuk oyuncu olarak yer alacak. Öte yandan, Katrina bir sonraki filmi "Phone Bhoot" da görülecek. Katrina ve Salman, "Tiger 3" için yeniden bir araya gelecek. 
Kaynak:


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?