Salman Khan'ın Antim Filmindeki Görünüşü Sonunda Yayınlandı!

 Salman'ın önümüzdeki yıllarda merakla beklenen filmleri var: Radhe ve Antim. Son çıkan haberlere göre de, Antim filmi için nasıl bir tipte görüneceği belli olmuş. İşte o görünüş:

Daha dün, Salman Khan'ın Mahesh Manjrekar'ın bir sonraki yönetmenlik filmi Antim: The Final Truth için çekim yapmaya başladığını bildirdik. Film bir gangster draması ve aynı zamanda önemli rollerde Aayush Sharma ve Nikitin Dheer'ı oynuyor.

Film seti geçen ay başladı ancak Salman Khan, ekibe bu pazar, yani 6 aralık 2020'de katıldı. Mumbai Mirror'daki bir haberde paylaşılan olaylardan, Salman Khan'ın da başına örtü takan bir Sikh polisini oynadığı söylendi ve şimdi anlık bir görünümüne sahibiz.

Aayush Sharma sosyal medya hesabında ve Salman'ın ilk görünüşünü paylaştı, oyuncu çok çekici görünüyor.

 Radhe: En Çok Aranan Bhai aktörünüz gri pantolon, lacivert gömlek, türban ve koyu renk güneş gözlüğü takarken görülüyor. Gözlerini göremesek de, sadece yürüyüşünde karakterinin yoğunluğunu hissediyoruz.

Bu inanılmaz olacak. "Antim başlıyor .. #BhaisAntimFirstLook #AntimTheFinalTruth @beingsalmankhan," Aayush Sharma video gönderisine bu hashtagleri etiketledi.

Antim'den bahsetmişken, Salman her yıl mecburi tatil olan geçen hafta hariç, aralık ayı boyunca çekimlerine devam edecek.

Salman ve Aayush, Mumbai programlarında bazı yüzleşme sahneleri için çekim yapacak. Film gelişmelerine yakın bir kaynak "Bu programda Salman ve Aayush birkaç yüzleşme sahnesini çekecek. Polis ciddi bir adam olsa da, Mahesh Manjrekar'ın özgün bir tiplemesi olarak karakterin altında kara bir mizah tonu var. " dedi.

Çalışma cephesinde, Salman şu anda Radhe: Your Most Wanted Bhai'yi gelecek yılki bayramda yayınlanacak. Ayrıca sırada Pathan'da küçük bir rolü olan olan Tiger 3 ile Kabhi Eid Kabhi Diwali var.

Görünüşü de bayağı değişikmiş. 

Kaynak:

https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/bollywood-news-first-look-salman-khan-looks-fierce-as-a-sikh-cop-in-mahesh-manjrekars-antim-the-final-truth-watch-video-1743032/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?