Sara Ali Khan, Yeni Filmden Atıldı Mı? Sebep Uyuşturucu Muydu?

 Son birkaç ayda Bollywood'da çok şey değişti. Sushant Singh Rajput'un ölümünden sonra, birçok insan bu durumdan yararlanmaya çalıştı ve ortaya bir uyuşturucu skandalı çıktı. En çok adı çıkan yıldızların isimleri öne çıktı ve hatta bazıları NCB tarafından sorgulandı. Sara Ali Khan'ın da adı olayda yer almış ve oyuncu Narkotik Bürosu tarafından sorgulanmıştı.

Sosyal medya boykot kampanyalarıyla dolup taşarken ve insanlar genç yıldızı trollemekle meşgulken, sektördeki herkesi şok eden şey, birkaç yapımcının bu oyuncuları projelerinden çıkarmaya karar vermesiydi. Benzer şey Sara'ya da oldu. Bir kaynak bize, Sara Ali Khan'ın Heropanti 2'de Tiger Shroff'un karşısında başrolde yer alan en büyük yarışmacı olduğunu söylüyor. Anlaşma son aşamasındaydı ve uyuşturucu skandalı bir tsunami gibi sektöre çarptığında anlaşma neredeyse tamamlanmıştı. Onun adı geldiğinde, yapımcılar onunla anlaşma imzalamanın projelerini tehlikeye atacağını hissettiler ve bunun yerine vites değiştirmeye karar verdiler.

Kaynak, "Sara, Heropanti 2'den hemen çıkartıldı. Student of The Year 2 'nin ortak başrol oyuncusu Tara Sutaria ile sıcak bir bağı paylaşan Tiger Shroff, yapımcılara bunun yerine Tara'yla anlaşma imzalamalarını söyledi. Ailesinin desteği olmayan bir yabancı olan Tara, "Sara yerine mükemmel bir yer değiştirme oldu. Yapımcılar bunu yapmak istemese de, projeyi kurtarmak için bu plana devam etmekten başka çareleri yoktu. " dedi.

 Tiger yakında BAE'de Heropanti 2 için çekim yapmaya başlayacak ve Tara'nın da ona katılması bekleniyor.  Öte yandan Sara'nın temiz bir şekilde cezalandırıldığı ve bir sonraki proje olan Coolie No. 1'de görüleceği bildirildi.  Bunun dışında Atrangi Re dizildi ve iki duyuru daha yapılması bekliyor.

Sushant resmen sektörü yeniledi...Böyle mi olması gerekiyordu peki?

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/know-sara-ali-khan-dropped-heropanti-2-opposite-tiger-shroff-reason/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?