Shah Rukh Khan Satın Almalara Doyamıyor!

 Arre kral...Anladık zenginsin, hoşsun, para basıyorsun. Ama nedir sendeki bu alma hastalığı? Daha önce de aldın, doymuyor musun yahu? 

Merak mı ettiniz? Shah Rukh yine ne mi satın aldı? Çorap, kıyafet değil ya...Takım satın aldı, takım. Kriket takımı!

Bu sefer de Amerikan kritiketine yatırım yapıyor sevgili beyciğimiz; Major Cricket League'in Los Angeles Franchise'ını satın aldı adam. Yok artık ya...Haberin girişi de şöyle:

'Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan'ın çoğunluk hissesine sahip olduğu Knight Riders Group, American Cricket Enterprises (ACE) ile ortaklaşa Amerikan kriketine büyük bir yatırım yapmayı kabul etti. Uzun vadeli stratejik ortaklık, ACE'nin ABD'de Major League Cricket'i geliştirmesine ve başlatmasına yardımcı olacak finansal yatırım içerecek. Ayrıca Juhi Chawla ve eşi Jay Mehta'nın yönetim kurulu üyelerine sahip olduğu Shah Rukh Khan’ın Knight Riders Grubu, Kolkata Knight Riders (KKR) ve Trinbago Knight Riders'ın (TKR) sahipleridir ve şimdi Amerikan kriketinin bir parçası olmaya hazırdır. Oyuncu, Bollywood'u yurtdışına götürdükten sonra şimdi kriket dünyasında aynı şeyi yapıyor ve şimdi Major League Cricket'in Los Angeles takımının sahibi. (Olaya bak, adamın Bollywood'u evrenselleştirmesi yetmiyormuş gibi kriket de yayılıyor dünyaya :D) 

Valla hakikaten. Bollywood da iyice yayıldı, hayranları çok arttı. Demek ki en büyük sebebi Shah Rukh reis ve filmleriymiş. Aktörün popüleritesi giderek artıyor, gerçi biz yıllardır hayranıyız da neyse :)

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/shah-rukh-khans-knight-riders-group-invests-in-american-cricket-buys-the-los-angeles-franchise-of-major-cricket-league/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?