Sidharth Malhotra Mission Majnu Filminde Başrol Olacak

 Marjaavaan filminden sonra (ki bu film çok da tutmamıştı) Sidharth Malhotra'yı yeni bir filmde göreceğiz. Ronnie Screwvala, Uri: The Surgical Strike gibi filmleri destekledikten sonra Hindistan'ın en iddialı gizli operasyonu üzerine bir film olan Mission Majnu'nun yapımcılığını üstlenmek için şimdi yapımcılar Amar Butala ve Garima Mehta ile işbirliği yapacak. Film, 1970'lerde geçen gerçek olaylardan ilham alıyor ve Hindistan'ın Pakistan'ın kalbindeki iki ulus arasındaki ilişkiyi sonsuza dek değiştiren en cesur misyonunun hikayesi. Konu biraz çetrefilli ve riskli. Umarım iki ülkenin de aleyhine olmayan güzel bir film olur. Şahsen ben Bajrangi Bhaijaan tarzı iki ülke arasındaki dostluğu göstermeye çalışan filmlerin hayranıyım, umarım bu da öyle olur. Neyse çok araya girdim, devam edelim:

Parveez Shaikh, Aseem Arrora ve Sumit Batheja tarafından yazılan gerilim filminde Sidharth Malhotra, görevi yöneten bir RAW ajanı olarak rol alıyor. Bu film iki önemli ilke işaret ediyor: Güney süperstarı Rashmika Mandanna'nın merakla beklenen Bollywood çıkışı ve ödüllü reklam film yapımcısı Shantanu Bagchi'nin ilk yönetmenlik denemesi olacak.

Yapımcı Ronnie Screwvala, “Ülkemizin çıkarlarını diğer terör birimlerinden ve haydut milletlerden korumak için perde arkasında çalışan binlerce kahraman var. Çalışmaları genellikle fark edilmez ve Misyon Majnu, fedakarlıklarını ve çabalarını ön plana çıkarma girişimidir. Mission Majnu, RAW tarihindeki en cüretkar ve cüretkar operasyonlardan biri hakkında heyecan verici bir hikaye. "

Umarız güzel olur. Sidharth'ı çok sever ve başarılı bulurum. Minnoş bir bey kendisi.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/sidharth-malhotra-to-star-in-mission-majnu-rashmika-mandanna-to-make-her-bollywood-debut-with-this-espionage-thriller/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?