Sidharth Malhotra ve Kiara Advani İtiraf Edilmeyen Bir Aşk Mı?

 Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, ilişki durumları konusunda sessiz kalıyor olabilirler, ancak resimleri tüm konuşmayı yapıyor.  Söylenti aşıklar, 2021 Yeni Yılını şık bir şekilde getirmek için Maldivler'e uçtular ve şimdi ilk fotoğrafları bizde. Beraber tatile gitmeler falan...Aşk varsa bir itiraf alırız yani..

Çift, birlikte duygusal resimler paylaşmaktan kaçınmasına rağmen, hayranlarına nefes kesen manzaraları hakkında bir fikir verdiler.  Kiara, büyüleyici bir sırtı açık mayoyla poz verirken, Sid bize sadece bir çift mavi yüzme şortu olan OOTD'si ile gözümüze yansıdı

 2020'de bir Afrika safarisinde bir araya gelen Sid ve Kiara, bu sabah erken saatlerde Mumbai kentinden çıkarken görüldü.  Bu sefer, havaalanında birlikte yürürken yıldızlar yanıp sönen kameralara aldırmadı.

 Sidharth ve Kiara 'Shershaah' filminde bir araya geldiğinde, ikisi arasında bir romantizm oluştuğuna dair söylentiler ortaya çıktı.  Film, oyuncunun Kargil savaş kahramanı Vikram Batra rolünü denerken Kiara da aşkını oynayacak. Bakalım ikilinin uyumu nasılmış.

Ayrıca çoğu çiftin Maldivler'e gitmesi de bayağı poplüler oldu son zamanlarda... 

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/kiara-advani-and-sidharth-malhotra-share-their-first-photos-from-maldives-getaway-see-pics/articleshow/80029457.cms?from=mdrYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?