Tiger 3 Filminde Devam Edecek Bir Hikaye!

 Yoldalar...Geliyorlar...Pathan geliyor...Tiger 3 geliyor...Laal Singh Chaddha geliyor...

Aditya Chopra, kendi casus evrenini oluşturuyor...Önce Ek Tha Tiger'da Salman & Katrina ile Tiger ve Zoya...Sonra War filminde Hrithik Roshan, Kabir. Pathan ile birlikte, Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone yarışın en yenileri olan bir casus film üçlemesini tamamlayacak. Daha önce Pathan'da Salman Khan'ın Tiger karakteriyle katılacağını söylemiştik. Artık ayrıntılar yavaş yavaş geliyor.

“Salman Khan, Pathan'daki uzun süreli kamera sahnesini çekmesi için 15 gün ayırdı ve casus evreninin en köklü karakteri olan casusluk geriliminde patlayıcı bir rol oynayacaktı. Filmde aksiyon dolu bir rolü var ve rolünün büyük bir kısmı büyük ölçekli doruklara ayrılıyor. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, Simmba'daki Ajay Devgan'in çizgisinde ama çok daha büyük bir ölçekte, Pathan'ın Tiger 3'te ileriye taşıyacağı hikayeyi ekliyor. Tiger 3'e götürecek olan Pathan'ın sonuna doğru olan ipucu. John Abraham, Tiger 3'ün 'kötü rol' başrolü olmaya devam edip etmeyeceği veya karakterinin Pathan'ın kendisinde SON'a gelip gelmeyeceği konusunda şu ana kadar netlik yok ”dedi. 

Pathan, uzun bir aradan sonra Shah Rukh Khan’ın beyaz perdeye geri dönüşünü işaret ediyor ve Aditya Chopra, filmin büyük bir gişe rekorları kırmasını sağlamak için elinden geleni yapıyor. Pathan'daki en büyük yıldız kadrosunu aldı ve Bollywood'un en büyük aksiyon gerilim filmlerinden biri olarak kurmayı planlıyor ve teknik cephede hataya yer bırakmıyor. Süperstar olan Shah Rukh Khan, aynı zamanda herhangi bir peşin ücret talep etmeyip filmin iyileştirilmesi için bir kar paylaşım anlaşmasına girerek yapımcı arkadaşına tam destek veriyor. 'Happy New Year' dan sonra Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'nin yeniden bir araya gelmesini işaret ediyor ve şu anda çekiliyor. Film, Diwali 2021 açılışı için hazırlanıyor.

Çok heyecanlıyım!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/breaking-scoop-salman-khans-action-packed-avatar-srks-pathan-climax-story-continued-tiger-3/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?