Tiger 3'ün Çekimleri Başlıyor!

 En sevdiğim seridir Ek Tha Tiger serisi. İkincisi de çok güzeldi bence, ki zaten ben Salman Khan ve Katrina Kaif çok yakıştırıyorum :) Serinin üçüncü filmi Tiger 3 de yolda, geliyor. Bu beni çooook heyecanlandırıyor. Geçelim bakalım haberimizin detayına:

İki güzel oyuncu Salman Khan ve Katrina Kaif 2019 filmi Bharat'tan sonra Tiger 3 filminde tekrar bir araya gelecekler. Raporlar, taahhütlerini tamamlamakla meşgulken, başrol oyuncularının Mart 2021'de aksiyon filmi çekimine başlayacaklarını gösteriyor. Çok da uzak bir tarih değil.

Katrina Kaif, kısa süre önce Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'in başrollerini paylaştığı Phone Bhoot için çekim yapmaya başladı. Bu sırada Salman Khan, Antim - The Final Truth'un çekimiyle meşgul. Her ikisi de projelerini tamamlar tamamlamaz, yapımcılar Tiger 3'ü Mart ayında Mumbai'de Orta Doğu'ya geçmeden önce başlatmayı planlıyorlar. Bu, son iki filme kıyasla daha büyük ölçekte yapılacağından, şu anda COVID-19 vakalarını göz önünde bulundurarak yabancı çekimler için modaliteler üzerinde çalışılıyor. 

Şu an itibariyle yapımcılar, nispeten yeni bir yüz istedikleri için, filmin kötü karakterini henüz kesinleştirmiş değiller. Yapımcılığını Yash Raj Films'in üstlendiği Tiger 3, Maneesh Sharma tarafından yönetilecek. Bize de heyecanla beklemek düşer!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/salman-khan-katrina-kaif-kick-off-tiger-3-shoot-march-2021/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?