Varun Dhawan, Covid-19'a Yakalandığını Duyurdu

Varun Dhawan, Chandigarh'daki Jug Jugg Jeeyo filminin çekimleri sırasında Covid-19'a yakalandığını doğruladı. Şehirde karantina altındayken arkadaşlarıyla nasıl iletişim halinde olduğunu paylaştı. (Daha önce bu filmin haberini paylaşmıştık sizlerle. Demek ki virüs hala daha film sektöründe etkisini sürdüyor...)

Varun Dhawan, Covid-19 testinin pozitif çıktığını doğruladı. Oyuncu, virüse yakalandığında Chandigarh'ta bir sonraki filmi Jug Jugg Jeeyo için çekim yapıyordu. Şimdi Instagram'da aynı konuda bir güncelleme paylaştı.

Arkadaşlarıyla video görüşmesinin ekran görüntüsünü paylaşan Varun, “VİTAMİN ARKADAŞLAR (vitamin A, vitamin B, vitamin arkadaş :D ). Bu yüzden pandemi döneminde işe döndüğümde Covid-19 a yakalandım. Tüm önlemler yapımcı tarafından alındı ​​ama hayatta, özellikle de Covid-19'da hala hiçbir şey kesin değil. Bu yüzden lütfen daha da dikkatli olun, inanıyorum ki ben de daha dikkatli olabilirdim. Geçmiş olsun mesajlarınızı görüyorum ve her gün moralim yüksek. Teşekkür ederim." Aynen Varuncum, çok haklısın. Bazen tedbirler bile yetersiz kalabiliyor. 

Sadece Varun değil, diğer başrol oyuncusu Neetu Kapoor ve Jug Jugg Jeeyo yönetmeni Raj Mehta’nın da virüs testi pozitif çıktı. Diğer oyuncular Anıl Kapoor ve Kiara Advani negatif çıktı.

Varun ve Raj Mehta, karantinayı Chandigarh'ta geçirmeye karar verdiler. Bir kaynak PTI'ye "Varun ve hatta yönetmenin bile testi pozitif çıktı, ancak ikisi de orada kalmaya karar verdi." dedi.

Ailesine yakın bir kaynağa göre, Neetu, aktör oğlu Ranbir Kapoor gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Mumbai'ye geri döndü. Kaynak PTI’ye “O bugün Covid-19 pozitif çıktı. Ranbir, onu geri almak için hava ambulansını ayarladı. Uygun şekilde hastaneye kaldırılacak ve karantina altına alınacak, aksi takdirde Chandigarh'da yalnız kalacaktı.” dedi. Maşallah. Anası için özel ambulans. Hem de karada gitmeyen :D

Anil daha önce virüse yakalandığı yönündeki söylentileri geri çevirmişti. Tüm şüpheleri temizlemek için Twitter'a şöyle yazdı: "Herhangi bir söylentiyi yatıştırmak adına, COVID-19 testim negatif çıktı. İlginiz ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim."

Oyuncular ve ekip geçen ay film çekimlerine başlamadan önce bir testten geçmişti. Kasım ayında Neetu Kapoor, çekimlere başlamadan önce oyuncu kadrosunun "COVID testi yapıldı ve güvenli" olduğunu Instagram'da paylaşmıştı.

Film yapımcısı Karan Johar'ın desteklediği Jug Jugg Jeeyo, Neetu Kapoor'un beyazperdeye dönüşünü işaret ediyor.

Çevirmenler Notu: Üstünde basmadan geçmeyelim: Lütfen tedbirleri daha da sıkı tutatlım. Gerekirse kendimiz için değil, çevremiz ve en olmadı hastanede günlerini geçiren tüm sağlık çalışanlarımız için. Allah'a emant olun, dikkat edin!

Kaynak:

https://www.hindustantimes.com/bollywood/varun-dhawan-confirms-he-is-positive-for-covid-19-says-i-could-have-been-more-careful/story-5qUkl9wQVx7Lm9OStwzVjK.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?