Yeni Bir Platform Dizisi Geliyor! Başrolde Kimler Var?

 Gişe rekorları kıran Kabir Singh'den sonra ( nasıl gişe rekoru kırdı ya? Türkiye'de pek beğenilmemişti bu film, ben de açıp kapatmıştım) Shahid Kapoor bir anlaşma imzalama çılgınlığı yaşadı ve şimdi Jersey'in yeniden yapımını tamamladıktan sonra Amazon Prime orijinal dizisine başlama planları var. Internet dizisi Raj ve DK tarafından yönetilecek ve aynı zamanda Shahid Kapoor'un dijital medyadaki ilk çıkışı olacak. Amazon Prime'da olması çok iyi ya. Hesabı olmayanlara öneririm, onlarca Hint filmi var ve yalnızca ayda 8 lira!

Ancak şimdi bir kaynak bize çevrimiçi dizide sadece Shahid'in değil, aynı zamanda başka bir Güney süperstarının da olacağını söyledi. Muhabir bize şunu söylüyor: "Vijay Sethupathi, dizide çok önemli bir rol oynamaya başladı. Raj ve DK, onun gibi bir oyuncunun aksiyon geriliminin kadrosuna katılmasını istedi. Ekip, cekimleri ocak ayından itibaren mumbai ve Goa'da aynı anda başlatmayı planlıyor.'

 Aksiyon gerilim filmi epizodik bir dizi olacak ve hem Shahid hem de Vijay daha önce hiç görülmemiş bir rolde olacak. Başlıksız gösteri, Vijay'in OTT platformundaki bir dizideki ilk çıkışını da işaret edecek."

Vijay'a gösteri için bir yüklü ödeme yapıldığı bildirildi. "Hem Shahid hem de Vijay, katılmak için muazzam ücretler aldı. Dizi, Hindistan'daki izleyiciler için tasarlanacak." Vijay Sethupathi'nin Laal Singh Chadha'da Aamir Khan ile birlikte rol alacağı bildirildi, ancak bu plan yürümedi. Ki bunu daha önce paylaşmıştık. 

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/vijay-setupathi-joins-shahid-kapoor-raj-dks-web-series/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?