Yeni Film 'Phone Bhoot' Hakkında

Temmuz ayında Katrina Kaif, Ishaan Khatter ve Siddhant Chaturvedi, Phone Bhoot için birlikte çalışacaklarını duyurdu. Kat film için çekim yapmaya başlamak için sabırsızlanıyor.

Katrina Kaif, bir sonraki projesi Phone Boot üzerine çalışmaya başladı. Gurmmeet Singh'in filmi için senaryo okuma oturumlarına katılıyor. Çarşamba günü Katrina, instagramın hikaye kısmından Phone Bhoot için 'hazırlık zamanı'nı gösteren gizli bir kaçamak göz atma videosu sunmuştu.

Oyuncu, "Hazırlık zamanı - Ama bu en şirin gönderiye bir bakın," diye yazdı, kalp şeklinde gözlerle gülen yüz ifadesini kullanarak. Kaif, 'bu en şirin gönderi' ile resimdeki florasan ok şeklindeki kırtasiye bayraklarından bahsediyordu.

Korku komedisi, Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'i başrolü paylaşan oyuncular olarak görüyor. İkisi spor salonu arkadaşı ve onlar etrafta olduklarında asla sıkıcı bir an olmaz. Kat'ı, iki gençle birlikte sette bolca eğlence bekliyor. Ishaan Khatter son zamanlarda popüler olmaya başladı. Bir Netflix dizisinde ( A Suitable Boy) ilk defa oyunculuğunu izledim şahsen. Fena değil ama yine de eski jenerasyonun tadını bilenler biraz uzak kalabiliyor bazı yeni oyunculara. (Rohit Saraf bunların dışında tabi :D )

Temmuz ayında duyurulan Phone Bhoot, üçlüyü hayalet avcıları olarak tanıtıyor. Katrina Kaif, Ishaan Khatter ve Siddhant Chaturvedi, Phone Bhoot için birlikte çalışacaklarını duyurdu.

Üçlü, filmin ilk görüntüsünü instagramda, oyuncuların altlarında beyaz renkli gömleklerle siyah renkli takımlar giymiş olarak görüldüğü bir poster üzerinden paylaştı.

Kaynak:

https://www.mid-day.com/articles/phone-bhoot-katrina-kaif-is-looking-forward-to-loads-of-fun-with-ishaan-khatter-siddhant-chaturvedi-on-set/23136338
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?