Aamir Khan Maske Takmadığı İçin Linçleniyor

 Hepimizin alıştığı bir gerçek artık bu maskesiz dışarıya çıkmama olayı. Herkes, yalnızca kendini düşündüğünden değil, başka insanların hayatlarını düşündüğü için takmak zorunda o maskeyi. Ama bir Bollywood aktörümüz, bu olayı biraz göz ardı etmiş gibi görünüyor. Sebepleri de vardır belki illa ki. Haberimizin detayına geçme vaktimiz geldi...

Artık 2020'de tüm dünyayı harap eden koronavirüsü daha iyi kavradığımıza ve enfeksiyon kapmamak için uymamız gereken güvenlik önlemlerinin farkına vardığımıza göre, insanlar dışarı çıkmaya başladı. Ünlüler de dışarıdaki yeni normal adımlara alışıyorlar.

Perşembe günü, ünlü oyuncu Aamir Khan, Mumbai'de bazı küçük çocuklarla kriket oynarken görüldü. Aamir kendinden oldukça emin görünse de bazıları ondan memnun değildi.

Aamir'in genç çocuklarla oynadığı video internette yayıldıktan sonra, aralarında aktör Kishwer Merchantt'ın da bulunduğu birkaç kişinin dikkatini çekti ve Aamir de maske takmadığı ve başkalarının hayatını riske attığı için alay edildi.

Video klipte, Aamir'in maskesi dahil eşyalarını alıp yerden ayrılmadan önce birkaç güzel çekim denediğini görebilirsiniz. Ayrılmadan önce çocuklarla grup özçekimi yapmak için de durdu ve grup resmi için poz verirken maskesiz görüldü.

Videoya tepki gösteren Kishwer Merchantt, "Hiçbiri maske takmıyor mu? Nasıl? Neden?" diye sordu. Diğerleri, süperstarın neden COVID protokolünü takip etmediği konusunda seslerini yükseltti.

Ancak, Aamir'in bazı hayranları, oyuncuyu savunarak hızlı bir şekilde karşılık verdi. Bir kullanıcı haklı çıktı: "İnsanların spor yaparken nefes alması gerekiyor. Bu duyarlı olmak değil."

Bir diğeri, "Oynarken maske takarlarsa nefes darlığı çekecekler. Zaten oyun oynarken de birbirlerinden oldukça uzaktalar."

Bu arada, film konusunda, Aamir kısa süre önce bu yıl Noel'de gösterime girmesi beklenen "Laal Singh Chaddha" filminin çekimlerini tamamladı. Bunu da belirtmiş olalım.

Bu konuda yorum yapmayacağım, zaten olan olmuş. Ne desek kim duyacak :)

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/aamir-khan-gets-trolled-for-not-wearing-mask-as-he-steps-out-to-play-with-kids/articleshow/80187595.cms
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?