Alia Bhatt Diwali Bayramında Gösterime Girecek Olan Filmini Çekimlerine Devam Ediyor

Sanjay Leela Bhansali'nin (sosyal medyada daha çok SLB kısaltması olarak bilinen, Bajirao Mastani, Padmavat, Ram-Leela filmlerinin yönetmeni) Gangubai Kathiawadi'sinin çekimleri neredeyse tamamlandı.  Film City'de yeni kurulan bir sette son çekimleri başlıyor. Alia Bhatt, bu filmin başrolü olacak.

Projeye yakın bir kaynak, “Şu ana kadar, son iki aydır SLB ve Alia her gece boyunca çekim yapıyordu. Biyolojik saatleri şiddetli şok altındaydı. Şimdi çekimler gündüze kaydırıldığı için Alia artık normal rutine uyum sağlıyor.'' diyor. Sanırım zorlanmış biraz.

Gangubai Kathiawadi, kovide rağmen Diwali'de gösterime girmesi bekleniyor, hem belki o zamana kadar  düzelir ortalık... “SLB, filmi ne kadar beklemeleri gerektiğine bakılmaksızın yalnızca sinema salonlarında yayınlamaya hevesliydi. SLB Diwali'yegöz koymuş durumda👀.  Her şey yolunda giderse, Gangubai Kathiawadi, Hindistan'ın her tarafında 2000 baskılık devasa bir yayın elde edecek ”dedi.

Alia Bhatt’ın kariyerinin bu filmin yayınlanmasından sonra yeni bir zirveye ulaşması bekleniyor.  Sevdiği birinin öldürülmesinin intikamını almak için silah alan bir genelevde ağzı bozuk bir Madame (Hanım) olarak yaptığı makyaj, kariyerinin gidişatını değiştirecek kadar kendinden emin. 

Bence Alia, oyunculuğu gayet iyi olan bir aktris. Özellikle Raazi ve Dear Zindagi filmlerine hayranım. Kendisi, bu filmi de güzelleştirecek, eminim. Her şey güzel olsun!

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?