Artık Radhe'yi Beklememiz Gerekmeyecek!

Salman Khan'dan, ülkenin dört bir yanından Sinema Katılımcıları Derneği tarafından, hakları ZEE'ye ait olan yaklaşan filmi Radhe'nin yalnızca sinemada gösterime girmesi talep edilmişti. Zira hepsi sadece bir Salman Khan filminin, pandemi nedeniyle sinemaların uğradığı maddi kayıptan kurtulmalarına yardımcı olabileceğini düşünüyordu. Yani bu filmi Salman, virüs bitip de insanlar sinemalara dönünce yayınlamayı düşünüyordu, fikri değişti.

Zee, Salman Khan ile birlikte Radhe'yi istek üzerine sinemalarda gösterime sokacak. Sosyal medyasında şöyle bir paylaşım yaptı: "Üzgünüm, tüm sinema sahiplerine dönmem uzun zaman aldı... Bu, bu zamanlarda vermek büyük için büyük bir karar. Sinema sahiplerinin / katılımcılarının yaşadığı mali sorunları anlıyorum ve Radhe'yi sinemalarda yayınlayarak onlara yardımcı olmak istiyorum.

Karşılığında, Radhe'yi izlemek için tiyatroya gelecek seyirciler için azami özen ve önlem almalarını bekliyorum. Karantina bayrama denk geldi ve bayram 2021 inşallah olacak. Bu yıl bayramda sinemalarda Radhe'nin keyfini çıkarın. İnşallah.. " (Film bu sene Ramazan bayramında gösterime sokulacak).

Geçtiğimiz yılın, karantina ve Covid 19 nedeniyle, özellikle de sinema salonu sahipleri gibi pek çok kişi için kolay olmadığı bilinen bir gerçek.

Bu nedenle, Salman Khan'a Hindistan'ın çeşitli eyaletlerindeki tüm Film Katılımcılarından gelen bir başvuru şeklinde bir talepte bulundular ve ondan, filmi sadece yetenekli olduğu için sinemalarda vizyona girecek Radhe: Your Most Wanted Bhai filmini göstermesini talep ettiler. Tek salon sahiplerinin maddi gelirini yeniden canlandırırken aynı zamanda gelecekleri bağlamında sinema sahiplerine ve çalışanlarına bir umut ışığı veriyor ve şimdi süperstar filmini bu yıl bayramda sinemalarda göstereceğini doğruladı.

Ayrıca herkesi sinemaya giderken gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaya ve güvenliklerini birinci öncelik olarak görmeye çağırdı.

Radhe ayrıca Salman Khan'ın bayramda vizyona girne geleneğini de sürdürecek, çünkü bayram etkinliği mega yıldızın hayranları için şimdiye kadar Bajrangi Bhaijaan, Dabangg, Kick, Ek Tha Tiger, Bodyguard ve diğerleri gibi filmlerde olduğu gibi süper hit filmlerini gördükleri bir gelenek haline geldi.

Prabhudeva'nın yönettiği filmde ayrıca Salman Khan'la başrolde Disha Patani, önemli rollerde Jackie Shroff, Zarina Wahab ve Randeep Hooda yer alırken, Radhe ortak yapımcılığını Salman Khan Films pankartları altında Salman Khan, Sohail Khan Productions Reel Life Production ve Atul Agnihotri yapıyor.

Eid 2021 densin o zaman!

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?