Artık Ekranlarda Olmayan Imran Khan'dan Bollywood Hakkında 'Boğucu' Yorumlar

13 Ocak 2021 itibari ile Aamir Khan'ın sevgili yeğeni Imran Khan, bugün 38 yaşına giriyor. Bizler onu tatlı çocuk olarak filmlerde görmeye alışmıştık ama ne yazık ki artık kendisi filmlerde 'olmamaya' alıştı. Geçenlerde Imran'ın neden film çekmeyi bıraktığını paylaşmıştık, şimdiki haberimizde de Imran'ın Bollywood hakkında söylediği sözler var. Bakalım detaylar nelermiş:

Imran Khan 2008 yılında Jaane Tu Ya Jaane Na ile Bollywood sektöründe patladı. Bu sevimli çocuk, Jai Singh Rathore, diğer adıyla Rats olarak anında başarı kazandı. Ancak, sadece birkaç yıl sonra oyunculuğu bıraktı ve halkın gözünden kayboldu. Son sürümü 2015'te Katti Batti'de Kangana Ranaut ile yaptı.

Imran Çarşamba günü 38 yaşına girdiğinde, 2014'te Reddit'teki şaşırtıcı derecede samimi Ask Me Anything oturumuna geri dönüp bakıldığında, belki de spot ışığında hayattan vazgeçme niyetini ima etti. Adam kayırmacılıktan Bollywood partilerinde olanlara kadar çeşitli konularda sorular sordu.

Bir Reddit kullanıcısı, “Gördüğüm röportajlardan, Bollywood tarafından tamamen tüketilmeyen birkaç oyuncudan biri gibi görünüyorsunuz. Gerçek dünya ile temas halindesin. Dış dünya ile iletişim halinde olmak için bilinçli bir çaba gösteriyor musunuz? Ayrıca, kendinizi sektörde "içeriden" biri olarak görüyor musunuz? "

İmran cevapladı, “Bu gerçekten bilinçli bir çaba değil. Çemberin çoğuyla gerçekten ilgilenmiyorum. Sessiz, huzurlu hayatımı seviyorum, eski arkadaşlarımı seviyorum, kedilerimi ve köpeklerimi seviyorum... İdeal olarak, sadece film çekerim ve medya sirkinin geri kalanını atlarım. " (bazı oyuncuların aksine müthiş bir yorum olarak görüyorum ben bunu).

Gözlerin ilk ağrılarından Aamir Khan'ın yeğeni İmran, kendisini sektörün "içeriden" biri olarak görüp görmediğini yanıtlayarak, "Ailem her zaman sektörün kenarındaydı. Şu anda inanmakta güçlük çekebilirsiniz, ancak bir zamanlar Aamir, "bağlı senaryolar" ve "her seferinde yalnızca bir film çekmek" gibi tüm bu saçma fikirlere sahip, başına buyruk bir yabancı olarak görülüyordu. " Zaten nepotism (adam kayırmacılık) olayı Aamir Khan ve ailesine asla uymuyor. Babası Tahir Hussain bile onun oyuncu olmasını istememişti, adam kayırmacılık söz konusu bile olamaz.

'Kendini televizyonda ya da internette ara sıra görmenin' nasıl bir his olduğu sorulduğunda İmran, “Televizyon izlemiyorum. 'Bollywood Balonu'nda yaşamaktan, yemek yemekten kaçınmak için çok çalıştım. Nefes alan ve yaşayan filmler, çok boğucu olabilir. " Onca zenginliğe rağmen Imran bunu boğucu olarak nitelendiriyor...Kişiliğinden vazgeçmeyen nadir oyunculardan.

İmran adam kayırmayla ilgili bir soruyu ele aldı. Bir Reddit kullanıcısı, "İnsanlar sizi Aamir Khan ile bağlantınız nedeniyle sadece Bollywood'da film yapmakla suçladığında nasıl tepki verirsiniz?" diye sordu. Cevabında, "Ben... Bu insanları ne tür bir cevap tatmin edebilir?" diye yazdı.

İmran ayrıca, Aamir'in kariyeri üzerindeki etkisi hakkında konuştu ve rolünün "çoğu insanın sandığı kadar önemli olmadığını" söyledi. "Senaryomu hiç okumadı ya da bir yapımcıdan benimle buluşmasını istemedi. (cidden, olsaydı, sence sahip olduğum filmlerin yarısını yapabilir miydim?) ”diye yazdı.

Bir Reddit kullanıcısı Imran'dan Bollywood partilerinde olup bitenleri anlatmasını istediğinde, “Tüm partilerde olanla aynı şey; insanlar içer, dans eder, köşelerde durur ve sevmedikleri insanlar hakkında şikayet ederler, sarhoş ilişkiler ve kavgalar olur ve insanlar işemek zorunda kalmasalar bile tuvalete gitmeye devam eder. " Ünlü olarak yaşadığı en tuhaf deneyimi de paylaştı. ''Bir keresinde yanımdaki pisuarda bir adam benimle el sıkışmaya çalıştı. İdrar yaparken. Elini sıkmayı reddettiğimde üzgün görünüyordu ”diye yazdı. Imran...Bollywood senin gibi müthiş bir karakteri kaybetti...

Ah benim çikolatam. Keşke geri dönsen ama anladım ki senin kendine olan saygın Bollywood sevdasının önüne geçiyor.

Kaynak:

https://www.hindustantimes.com/entertainment/bollywood/when-imran-khan-hinted-at-giving-up-the-famous-life-in-2014-said-he-found-living-in-a-bollywood-bubble-suffocating-101610451919907.html

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?