Deepika Padukone'un Doğum Gününe Özel Haber! Ranveer Singh ile Evlenmeye Nasıl Karar Verdi?

 Güzel oyuncumuzun doğum günü haberini siz güzel okuyucularımız ile paylaşmıştık. Hayranlar ve bazı Bollywood oyuncuları kutluyor bu doğum günü. Bu güne özel de yayınlanan haber başlığı şu: Doğum gününde, Ranveer Singh ile açık bir ilişki istemekten onunla evlenmeye nasıl geçti? Geçelim haberimizin detayına.

Deepika Padukone’un doğum gününde, Ram Leela’nın setlerine ilk ne zaman aşık olduklarını ve Deepika’nın geçmişteki kalp kırıklıkları nedeniyle ona bağlanma konusunda ne kadar tereddüt ettiğini hatırlayalım.

Aktör çift Deepika Padukone ve Ranveer Singh geçtiğimiz günlerde birlikte ilk filmleri Goliyon Ki Raasleela: Ram Leela'nın beşinci yıldönümünü kutladılar. Film her zaman özel olacak çünkü ikisinin aşık olduğu romantik dram setlerindeydi. Yakın temasta birbirlerinden ayrılmamaları falan..

Filmfare'e verdiği bir röportajda Deepika, Ranveer ile ilk tanıştığı zaman ciddi güven sorunları yaşadığını ve ondan hoşlanmasına rağmen tam olarak bağlanmak istemediğini söyledi. ''Bu onunla ilgili değildi. Bir ilişkiye girmeye hazır olup olmadığımla ilgiliydi. Çünkü daha önce birkaç ilişkim vardı ve çoğu kez güvenim kırıldı. Ranveer ile tanıştığımda çok yorulmuştum ”dedi. “İçinde bulunduğum bu ilişki 2012'de sona erdiğinde bitmiş gibiydim. Bu gündelik buluşma konseptini denemek istedim. Ben sadece kimseye karşı sorumlu olmak istemedim. Ranveer ve ben 2012'de tanıştığımızda ona 'Aramızda bir bağlantı olduğunu fark ettim. Senden gerçekten hoşlanıyorum ama açık tutmak istiyorum. Bağlanmak istemiyorum. Farklı insanları çekersem kendi işimi yapacağım, ”diye ekledi Deepika. Deepika'nın ilişkisi olduğu kişi...Ranbir Kapoor'du diye hatırlıyorum bu arada...

Ranveer, Filmfare'e verdiği bir röportajda da benzer bir şey söyledi. “Hayatımda sadece bağsız ilişkiler içinde olduğum bir dönem vardı. Gördüğüm herhangi bir ipi keserdim. Ama evet, bir kişi olarak değişir ve gelişirsiniz. Daha önemli bir şey arzuluyorsunuz. Şimdi böyle ilişkiler düşünemiyorum bile. Biyolojik saatim ilerliyor. Bir aile babası olmak istiyorum. Çocukları seviyorum ”dedi. (Baba olarak da görür müyüz seni be reis...)

Son olarak, Deepika ve Ranveer o zamanlardan beri birkaç filmde birlikte çalıştılar ve kısa süre sonra Ranveer'ın eski Hindistan kriket kaptanı Kapil Dev'i ve Deepika'nın Kapil'in karısı Romi'yi oynadığı 83 numaralı spor dramasında görülecekler. 

Kaynak:

https://www.hindustantimes.com/bollywood/on-deepika-padukone-s-birthday-how-she-went-from-wanting-open-relationship-with-ranveer-singh-to-marrying-him/story-S58tFqfPUzRaxjiFbZz4dL.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?