Devdas Filminden Shah Rukh Khan ve Madhuri Dixit Anıları

Sanjay Leela Bhansali’nin "Devdas" filmi, film yapımcısının ve filmde rol alan oyuncuların en iyi eserlerinden biri olmaya devam ediyor.  Bugün elimizde, filmin setlerinden Shah Rukh Khan ve Madhuri Dixit'in bazı #tbt sahne arkasi fotoğrafları elimizde ve kesinlikle filmi tekrar ziyaret etmenize sebep olacak. (Ayrıca Devdas Türkiye'de de hayranlar tarafından en sevilen kült filmlerden biri).

Fotoğrafta Sanjay Leela Bhansali, yapımcıyı hevesle dinleyen Shah Rukh ve Madhuri'ye bazı sahneleri anlatırken görülüyor. Sanjay bey o zamandan belliymiş görsel şölen sunan filmleri yapacağı.

Filmde ayrıca Paro rolünde Aishwarya Rai Bachchan rol aldı.  Madhuri, Chandramukhi rolünü oynarken, Shah Rukh Devdas'ın rolünü oynadı. Film izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almıştı.

Şu an için, iş cephesinde, Shah Rukh Khan, Siddharth Anand'ın "Pathan" ı ile bir hayli meşgul. Casus gerilim filminde baş rollerde Deepika Padukone ve John Abraham da yer alacak.

Bunların dışında önemli bir rolde Dimple Kapadia'ya da yer verecek. Salman Khan'ın da filmde özel bir rol yapması bekleniyor, ki bunlardan zaten bahsetmiştik.

Öte yandan Aishwarya, bundan sonra Mani Ratnam’ın gri gölgeli bir karakteri canlandıracağı bildirilen bir sonraki filminde görünecek.

Kaynak:


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?