Doğum Günün Kutlu Olsun Bal Çocuk Sidharth!

Ah Sidharth...Yetenekli, bilhassa pek bir şirin, yakışıklı bulduğum kakolu kek. Bugün doğum günü! İyi ki doğdun Sidharth Malhotra!

Her sitede dolaşıyor doğum günü haberi. Ben de gözüme en güzel gelen haberi siz değerli okuyucularım ile paylaşmak için buradayım. Görelim bakalım:

Kariyerine manken olarak başlayan yakışıklı Sidharth Malhotra, Bollywood'un en yetenekli oyuncuları arasında yer alıyor her daim. Sidharth ilk olara Student of The Year filminde oynadı ve çıkışını yapmış oldu. Daha sonraları Kapoor and Sons filminde yer aldı ve sektör yolculuğuna devam etti. Çağdaşlarının önünde Sidharth, Ek Villain, Kapoor and Sons, Hasee Toh Phasee gibi filmlerdeki yıldız performanslarıyla sevilir. Benimse şahsen en sevdiğim filmi Ek Villain.

16 Ocak 1985'te doğan yıldız oyuncumuz, Delhi'de Pencaplı (Punjab) bir ailede dünyaya geldi. 18 yaşında yakışıklı oyuncu modellik yapmaya başladı. Ancak meslekten memnun kalmadığı için dört yıl sonra bırakmaya karar verdi. Daha sonra Anubhav Sinha tarafından yönetilecek bir film için başarılı bir şekilde seçmelere katıldı, ancak film rafa kaldırıldı ve ardından 2010 yılında My Name Is Khan filminde Karan Johar'ın yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Aa, bunu ben de bilmiyordum. Vay be!

Özellikle, sektörde neredeyse on yıllık bir süre içinde Sidharth, aksiyon, gerilim, komedi ve romantizm gibi tüm türlerde rol aldı ve her rolün üstesinden de çok güzel geldi. Hasee Toh Phasee'de hevesli bir iş adamı, aksiyon gerilim filmi Ek Villain'de suçlu olmaktan, Kapoor & Sons aile dramasında gelecek vadeden bir yazara kadar Sidharth, oyunculuk becerisiyle seyirciyi etkiledi. Ancak pek tutmayan filmi Marjaavaan. Aşağıda yine bahsedeceğim.

Filmleri kitleler tarafından şarkılar için seviliyor. Parti numaraları ya da duygusal romantik parçalar, filmlerinde her duruma uygun şarkılar var. Bugün Sidharth Malhotra için, bir yaş büyük olduğu için özel bir gün. Yetenekli oyuncu, hayranlarından ve film endüstrisinden arkadaşlarından içten doğum günü dilekleri alıyor. Bugün doğum gününü kutlarken, kalbinizi çekecek en iyi beş romantik şarkısını sizlerle buluşturuyoruz. (haber sitesinin dediğine göre) Haydi bir göz atalım:

1-Tum Hi Aana (Marjaavaan) 

Not: Bu film pek tutmadı. Sebebi de, filmde sonradan olacak olan en önemli olayın filmin başında gösterilmesiydi. Tüm heyecanı kaçmış oluyordu çünkü. Ama her şeye rağmen, Tum Hi Aana, benim de favori şarkılarımdan biridir.

2-Bolna (Kapoor and Sons)

          3-Teri Galliyan (Ek Villain)

4-Hamdard (Ek Villain)

                                 5-Ishq Wala Love (Student of The Year)Kendisine en iyi doğum günü dileklerimi sunuyorum!

Kaynak:

https://www.pinkvilla.com/entertainment/news/happy-birthday-sidharth-malhotra-actor-s-5-best-romantic-songs-will-tug-your-heartstrings-594615
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?