Ekranı Da Sevdalığı ile Paylaşan Çiftler!

Ben en çok bu tarz haberleri seviyorum biliyor musunuz... Çiftlerle alakalı, #tbt tarzı haberler. Eğlenceli oluyorlar. E tabi sizleri de bundan mahrum etmek istemiyorum ve habere geçiş yapıyorum:

Gerçek hayattaki bir çifti beyaz perdeye taşımak, yönetmenlerin hayalini kurduğu bir şeydir, belki de ünlü bir çiftin izleyicide uyandırdığı merak yüzündendir bu. Film için büyük bir açılış vaat ediyor ve çoğu zaman gişe rakamlarına dönüşmüyor. İşte beyazperdede rol arkadaşı olan gerçek hayattaki Bollywood çiftlerine bir göz atalım hep birlikte:

1-Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt


Sosyal medyada paylaştıkları resim ve videolardan kimyalarını gördükten sonra hayranlar, Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın evlenmesini hevesle bekliyorlardı. Ancak bu gerçekleşmeden önce, seyirci "Brahmastra" da ekranda çiftin romantizmini izleyecek. Filmin bir üçleme olarak planlandığı düşünüldüğünde hayranlar, beyaz perdede çifti daha çok görecek. Süper bir haber!2-Ranveer Singh ve Deepika Padukone

Bollywood’un çok sevilen çifti Ranveer Singh ve Deepika Padukone, beyaz perdeyi neredeyse yarım düzine filmde paylaştı. Ekrandaki aşkları, 2013'te yayımlanan "Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela" ile başladı ve 2015'te "Bajirao Mastani" ile devam etti. Ranveer, ikisi "Padmaavat" da tekrar bir araya gelmeden önce "Finding Fanny" de Deepika'nın kocası olarak küçük bir sahnede yer alacak. 2021'de çift, Kabir Khan'ın 83'ünde Kapil ve Romi Dev'i canlandırarak evlilik sonrası ilk kez ekranlarda görünecek. 


3-Saif Ali Khan ve Kareena Kapoor
Güçlü çift, çıkmaya başlamadan önce "LOC: Kargil" (2003) ve "Omkara" (2006) 'da bir sahne paylaşmıştı. Bununla birlikte, ikisi 'Tashan' (2008) setlerinde yaklaştılar ve ardından "Kurbaan" için de işbirliği yaptılar. Evlenmeden önce "Ajan Vinod" (2012) için tekrar bir araya geldiler. Ancak, henüz evlilik sonrası birlikte ekranda görünmediler. Belki onu da görürüz. 👀

4-Aishwarya Rai ve Abhishek Bachchan

Aishwarya Rai ve Abhishek Bachchan, sekiz filmde birlikte çalıştı. Her şey 2000 yılında "Dhai Akshar Prem Ke" ile başladı, ardından hızlı bir şekilde "Kuch Naa Kaho" izledi. İkili daha sonra "Bunty Aur Babli" de "Kajra Re" için iş birliği yaptılar ve tekrar "Umrao Jaan", "Dhoom 2" ve galası sırasında Aishwarya'ya evlenme teklif ettiği "Guru" için bir araya geldiler. Büyük nikahlarından sonra Abhishek ve Aishwarya, 'Sarkar Raj' ve 'Raavan' üzerinde işbirliği yaptı. Ekranda başka bir buluşma hakkında tahminler yaygındı, ancak çift henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?