Emraan Hashmi ve John Abraham Bir Araya Mı Geliyor?

John Abraham - Emraan Hashmi'nin başrol oyuncusu olduğu Mumbai Saga, yönetmen Sanjay Gupta girişimi duyurduğundan beri haber yapıyor. Salgın tıkanıklığı öncesinde çekimleri tamamlanan film, bir süredir post prodüksiyon aşamasındaydı. Şimdi, Mumbai Saga'nın yapımcılarının filmi doğrudan OTT'de yayınlamaya karar verdiklerini ve aslında akış devi Amazon Prime Video ile bir anlaşmayı kilitlediklerini duyuyoruz. Bu beni sevindirir!

Raporlara göre, Mumbai Saga, Amazon Prime Video tarafından bugüne kadar görülmemiş şaşırtıcı bir miktarda satın alındı. İyi konumlandırılmış bir endüstri kaynağını iddia ediyor, "Amazon, Mumbai Saga'yı satın almak için yüksek çift haneli rakamlar ödedi ve şu anda filmi son zamanların en maliyetli satın alımlarından biri olmasa da yaptı." Kaynağa ücret hakkında daha fazla ayrıntı ve Amazon ile Mumbai Saga'nın yapımcıları arasındaki anlaşmanın imzalanıp imzalanmadığını sorun ve ekliyor, "Görüşmeler hala devam ediyor, ancak paralar masada ve filmin yapımcıları oldukça mutlu. teklif ile. Şimdi geriye kalan tek şey promosyon ayrıntılarını harmanlamak ve noktalı çizgiyi imzalamak. "

Satın almanın resmi duyurusu beklenirken, üzüm asması Amazon Prime Video'nun yakında filmi kataloğuna ekleyeceğini ve aynı zamanda tanıtımına başlayacağını belirtiyor.

Filmin kendisine gelince, Mumbai Saga, Bombay'dan Mumbai'ye geçişi gösterecek olan 80'lerde geçen bir dönem gangster filmi. Bu bir Gulshan Kumar sunumudur ve T-Series ve White Feather Films yapımı tarafından desteklenmektedir. Bhushan Kumar, Krishan Kumar, Sangiita Ahir ve Anuradha Gupta Mumbai Saga'nın yapımcılığını Sanjay Gupta üstleniyor.

Umarım her şey güzel olur. Emraan Hashmi çok severim, izlenir!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/john-abraham-emraan-hashmi-starrer-mumbai-saga-acquired-amazon-prime/ Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?