Gelini Filmde Kardeşi Rolünü Mü Oynayacak?

 Salman Khan'ın beklenen, hatta en büyük merakla beklenen filmi aslında Radhe: Your Most Wanted Bhai. Virüs kaynaklı sinemalarda gösterime giremeyeceğinden, en son filmin gösterime girmesinin sebebinin virüs olduğu haberini zaten paylaşmıştık. Film ayrıca kaliteli oyunculara da yer veriyor; Jackie Shroff. Bu yetenekli oyuncudan sonra Disha Patani, yani nam-ı diğer gelini de filmde rol alacak. Gelini diyorum çünkü Disha'nın Tiger Shroff ile ilişkisi olduğu haberi gündeme geliyor. Henüz kesin bir açıklama olmasa da... Geçelim haberimizin detayına.

Salman Khan, Disha Patani, Randeep Hooda ve Jackie Shroff'un oynadığı Radhe - Your Most Wanted Bhai'nin oyuncu kadrosu filmi Ekim 2020'de tamamladı. Yapımcılar filmin vizyona girmesini beklerken, Jackie Shroff ve Disha Patani'nin de filmde rol alacağı öğrenildi. İki oyuncu, gerçek hayatın aksine kardeş rollerini oynayacaklar.

Kaynaklara göre, "Disha ve Jackie daha önce Bharat'ta birlikte çalıştılar ancak birbirleriyle sahneleri yoktu ama bu sefer tamamen farklı. Disha, Jackie beyin kız kardeşi rolünü oynayacak ve çiftin birlikte epeyce sahnesi var. Jackie tuhaf bir polisi oynayan bir ağabey ve Disha ise küçük kız kardeş. "

Disha ve Jackie'nin birkaç sahne için bir araya gelmesi, Bharat'ta son kez kaçırılan hayranları kesinlikle heyecanlandıracaktır. Jackie, Disha'nın ağabeyi olmanın dışında, tuhaf bir tarafı olan kıdemli bir müfettiş rolünü üstlenir. Astları ile aşk-nefret ilişkisi paylaşıyor.

Daha önce bir kaynak Bollywood Hungama'ya Salman Khan'ın Zee Studios ile yaptığı büyük anlaşmadan bahsetmişti. Kaynak, “Salman, Radhe - Your Most Wanted Bhai'nin uydu, tiyatro (Hindistan + Yurtdışı), dijital ve müzik haklarını Rs (rupees) karşılığında Zee Studios'a sattı. 230 crores, Covid zamanlarındaki en büyük anlaşma. Tüm karantina boyunca işbirliği olasılığını tartışıyorlar ve anlaşma nihayet Aralık ayının başlarında çözüldü. Salman için bir masa karı sağlayan makul bir anlaşma, Zee de, Salman'ın filmlerinin çeşitli platformlarda yan yana müzik akışı ile dijital ve uydu görüntüleme açısından büyük bir getiri değeri sağladığı göz önüne alındığında, fazla bir risk içermiyor. "

Prabhu Dheva'nın yönettiği Radhe - Your Most Wanted Bhai bu yılın sonlarında vizyona girecek.

Bakalım Disha & Jackie kardeş uyumu nasıl olacak. Bu filmi merakla bekliyorum!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/disha-patani-play-jackie-shroffs-sister-radhe-wanted-bhai/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?