Günün En Güzel Haberi! Anushka Sharma Bir Kız Bebek Dünyaya Getirdi

Virat Kohli ve Anushka Sharma bugün ilk çocuklarını aldılar kucaklarına. Artık sevimli bir kız bebeğin ebeveynleri oldular. Virat Kohli, bu mutlu haberi sosyal medyada paylaştı,  "Bu öğleden sonra bir kız çocuğumuzla kutsandığımızı sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Sevginiz, dualarınız ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyoruz. 

Hem Anushka hem de bebek sağlıklılar ve hayatımızın bu yeni bölümüne başlamak için kutsanmanın ötesinde hissediyoruz. Şu anda mahremiyetimize saygı duyabileceğinizi umuyoruz.  Sevgiler, Virat." 

Sektörden arkadaşlarından çift için tebrik mesajları geliyor. Birçok ünlü ve kriket oyuncusu Virat'ın gönderisine yorum yaptı ve çift için tweet attı.

Madhuri Dixit Nene, "Tebrikler @imVkohli @AnushkaSharma. Tanrı size ve küçük meleğinize en güzel kutsamalarını yağdırsın." yazdi. 

Rakul Preet Singh, Dia Mirza, Ishaan Khatter, Bipasha Basu ve diğerleri, Virat'ın Instagram gönderisinin yorumlar bölümünde tebriklerini sundular.  Rakul Preet Singh "Aman tanrııım, tebrikleeer!'' yazdı ve Ishaan Khatter kalp emojisi koydu.  


Bipasha Basu, "Tebrikler! Tanrı küçük bebek meleği korusun." diye yazdı.  

Dia Mirza, "Ne kadar harika bir haber" yorumunu yaptı.  

Pari'de Anushka ile çalışan Parambrata Chattopadhyay, bir tweet ile "@imVkohli ve @AnushkaSharma'yı bu harika haber için en içten tebriklerimi sunarım" yazdı. 

Sachin Tendulkar da tweet attı, "Hayatınızdaki küçük meleğin gelişi için @imVkohli & @AnushkaSharma'ya tebrikler! Hayatı sağlık ve sevgi ile kutsansın."

Shikhar Dhawan, "Kızınızın doğumundan dolayı tebrikler @ virat.kohli ve @anushkasharma.

Hardik Pandya, Virat'ın gönderisine de yorum yaptı.  "Tebrikler kardeşim ve @anushkasharma. Ebeveynliğe hoş geldiniz. Küçük çocuğa kocaman bir kucaklama, daha önce hiç yaşamadığınız gibi size mutluluk verecek.️"

Riteish Deshmukh da Twitter'a yazdı, "Çok Tebrikler @AnushkaSharma  & @imVkohli - bu harika bir haber !!! Tanrı ailenizi büyük sağlık, mutluluk ve bol sevgi ile kutsasın. "

Virat & Anushka çifti, birkaç gün önce bebeklerini göz önünde büyütmeme kararı almıştı. Sanırım çocuklarını pek sık göremeyceğiz. Ammmaaaaa....Tebrikler Virat Kohli ve Anushka Sharma!

Kaynak:Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?