Hanımlar Beyler Koşun Düğünümüz Var!

 Son zamanlarda bu düğün haberi almış başını gidiyor. Biri diyor evlenecekler, diğeri diyor hayır yalan haber. Bizler de kesin haberi bulana kadar paylaşım yapmadık ve bulunca da hemen paylaşmak istedik. Gerçi hala tam olarak resmi bir duyuru yok ancak düşündüm ki bu heyecanlı bir haber olur. Kesinleşince tekrar başlarız, nerede düğün orada biz. 👀

Konumuz Varun Dhawan. Kendisi sevilen bir oyuncu ama son filmleri pek de tutmadı. Yine de, özel hayat çevresinde adına sevineceğimiz bir düğün haberimiz var...

2021'in en büyük düğünü burada ve evet, Varun Dhawan'ın uzun süredir devam eden ilişkisi Natasha Dalal ile evliliği hakkında çok konuşulanlardan bahsediyoruz. Bollywood Hungama kaynaklarına bakılırsa, çift 24 Ocak'ta Alibaug'da 40 ila 50 misafirin bulunduğu "kapalı kapı düğünü" ile düğümü yapmaya hazır.

Bir kaynak Bollywood Hungama'ya verdiği röportajda, “Dhawanlar, Alibaug'da sahile bakan tüm bir tatil köyünü kapattılar ve görkemli ancak sade ve ölçülü bir düğün planlıyorlar. Evlilik törenleri 3 gün - 22, 23 ve 24 Ocak, bio baloncuk protokolünü takip eden ailenin tüm konuk listesi ile uzatılacak. Hepsi tatil köyünde birlikte kalacaklar ve misafir listesinde çiftin sadece yakın aile üyeleri ile bazı yakın arkadaşları ve meslektaşları yer alıyor." dedi.

Hint film endüstrisi için ayın ilerleyen saatlerinde Mumbai'de bir kutlama töreninin yapılması bekleniyor ve burada sektörün önemli kişileri çifti karşılayacak. “Küçük bir düğün yapma fikri covid 19 salgınından kaynaklanıyordu.  David Dhawan (Varun'un babası) ve Varun Dhawan her zaman büyük bir Punjabi düğünü yapmayı amaçladılar ancak onlar sorumlu birer vatandaşlar dolayısıyla sınırlı üyelerin var olduğu bir düğüne karar verdiler. ”dedi.

Dhawan ve Dalal ailesinden yakında resmi bir duyuru yapılması bekleniyor.

Kaynak “Davetiyeler dağıtıldı; hem aileler için alışveriş başladı hem de tabii havada büyük bir heyecan var. #VaruSha düğünü vakti geldi. ”diye de ekliyor.

Evet, eğer kaynak doğru söylüyorsa, işte çifte mutlu bir evlilik hayatı dileriz. O zamana kadar resmi duyuruyu bekliyoruz.

Bu arada haberi teyit etmek için Varun Dhawan ile temasa geçmeye çalıştık ama düğünle ilgili mesajımıza cevap vermedi.

Versinler artık...

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?