'İçerden' Biri Olarak Sara Ali Khan'dan İçeriden Olan Ünlüler ve Dışarıdan Gelen Ünlüler Yorumu

Başlığımızın biraz uzun ve kafa karıştırıcı olduğunun farkındayım. Aslında anlatmak istediğim kelime 'nepotism' kelimesi. Yani 'adam kayırmacılık'. Bu olay da, ailesi ünlü olan bazı oyuncular ve ailesi asla ünlü olmayan bazı oyuncular arasında yaşanıyor. Hatta çoğumuzun, Sushant Singh Rajput'tan sonra bu kelimeye aşina olduğunun farkındayım. Habere geçmek istiyorum uzatmadan.

Sara Ali Khan, sektörde kendine başarılı bir şekilde bir yer oluşturdu. Zamanla ekrandaki enerjisi ve kusursuz moda zevki ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyuncu kısa süre önce salgının ortasında çalışmaya devam etti ve son zamanlarda hayatının Bollywood dışından biri olduğu konusunda açıldı.

Sara, bir haber portalına yakın zamanda verdiği röportajda, sektörün bir parçası olma ayrıcalığını hissettiğini kabul ediyor. Ekibin bir parçası olduğu için B’Town'daki (Bollywood şehri/ alanı  endustri içi yani kelime oyunu yapmislar :) ) farkı sorulduğunda, iki hayat arasında karşılaştırma yapamayacağını ortaya koyuyor. İçeride olduğu zamana göre dışarıda olduğunda her şeyin değiştiğini itiraf etti.

Buna ek olarak, sektörün bir parçası olmadığı zamanlarda nasıl olduğunu unuttuğunu ve Bollywood'un bir parçası olduğu için minnettarlığını dile getirdi.  Ayrıca, biri dışarıda olduğunda ve içeride olduğunda her şeyin değiştiğini de sözlerine ekledi. Yani, zaten ünlü olan ile sonradan ünlü olan arasında fark olduğundan bahsediyor, ki bu cümle bence çok kilit bir nokta. 

İki tarafı kıyaslayamadığı için bunun bir parçası olmamanın nasıl bir şey olduğunu bile unuttuğunu ve eskiden nasıl olduğunu hatırlamadığını paylaştı.  Kapanış notunda oyuncu, sektörde bu fırsatın kendisine verilmesinin ayrıcalıklı hissettiğini söyledi.

Biliyorsunuz ki, kendisi Saif Ali Khan'ın kızı.

Başarılar o zamansa👀

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?