İki Müthiş Oyuncu Bir Filmde Bir Araya Geliyor

 Deepika Padukone ve Hrithik Roshan. İki müthiş yetenekli oyuncuların bir filmde bir araya geldiği haberimiz var şimdi sırada. Bakalım bakalım hangi filmde oynayacaklar? Filmin ismi belli mi?

Süperstar Hrithik Roshan, 2019'un en çok sevilen filmlerinden biri olarak ortaya çıkan War ile karşımıza çıkmıştı. Yetenekli oyuncu uzun süredir bir filme imza atmadı ama sonunda heyecan verici bir film imzaladı. Fighter başlıklı film, aynı zamanda War ve Hrithik'in 2014 aksiyonu Bang Bang'in yönetmeni olan Siddharth Anand tarafından yönetiliyor.

Ve şimdi, Fighter ile ilgili ilginç bir gelişme ortaya atıldı. Süperstar Deepika Padukone'un bu filmde baş aktris rolünü üstlendiği bildirildi. Bir kaynak, "Hrithik Roshan bir hava kuvvetleri subayı rolünü oynasa da, Deepika'nın rolü gizli tutuldu. Ancak her ikisinin de filmde bir sürü aksiyon yapması bekleniyor. Filmin 2021 Aralık ayında sahneye çıkması bekleniyor. " Kaynak, bu çok beklenen filmin yarın (10 Ocak Pazar), yani Hrithik Roshan'ın doğum gününde duyurulacağını ekliyor. Çok heyecanlıya benziyor film. Aksiyon sahneleri derken aklıma Salman Khan ve Katrina Kaif geldi.

Bir ticaret uzmanı, "Bu çok heyecan verici bir gelişme. Hayranlar uzun süredir Hrithik Roshan ve Deepika Padukone'un bir film için bir araya gelmelerini talep ediyorlar. Ve şimdi nihayet oluyor. Kimyalarının heyecan verici olacağından eminiz. Bu, 2022'nin en büyük hitlerinden biri olabilir. "

Benim de içime böyle bir his doğdu açıkçası. Kadro şimdilik süper görünüyor. Umarım her şey iyi olur!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/deepika-padukone-bags-hrithik-roshan-starrer-fighter-film-announced-tomorrow/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?