Imran Khan Eşinden Neden Ayrıldı? Başka Biri Mi Vardı?

Imran Khan, bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda eşiyle ayrılmıştı. Hem film sektöründen 'oyuncu' olarak ayrılan Imran, eşiyle de bir ayrılık yaşadı. Bunun sebebi neydi? Neden ayrıldılar? Haber kaynağımız bulmuş, soruşturmuş, bize de eklemek düşer.

Imran Khan ve Avantika Malik'in ayrılma haberi, herkesi şoke etmişti. Her iki tarafın da olayın üstüne sessiz kalmalarının üstünden neredeyse 1 yıl geçti. Bazı kaynaklar tüm bunların sebebinin Imran'ın kariyerindeki düşüşle alaklı olduğunu iddia etse de, bizler (haber kaynağı) bunun arkasındaki asıl gerçeği bulmuş bulunmaktayız.

Bollywood sinema endüstrisindeki diğer bazı ayrılmış çiftler gibi, onların da ilişkileri üçüncü bir kişi sebebiyle kırılmış olabilir: Lekha Washington. Bir izleyici bize şunu söylüyor: "Imran ve Lekha bir süredir görüşüyorlar. Lekha'nın kocası Pablo Chatterji ve Imran yakın arkadaşlardı ama ikisi arasında kükreyen bir ilişki kimsenin bilgisi olmadan başladı. Aslında, Avantika bungalovdan (tek katlı eve denir) çıktıktan sonra, Imran da Lekha'yı çevresiyle tanıştırmaya başladı. Bu da Lekha'nın evliliğini bir çöküşün eşiğine getirdi. Bu noktada her iki aile de tamamen dağılmış durumda. "

Dedikodu, İmran'ın yeni birlikteliğiyle tanışmak için kendi evinin yakınında bir yer kiraladığı veya satın aldığı hakkında (doğru değilse ne diye haber oluyor ben de bunu anlamıyorum, bir öğrenin gerçeği sonra paylaşın yani). Bir komşu şöyle anlatıyor: "Lekha sabahın erken saatlerinde binaya girip çıkarken görülebiliyor. Pali Hill, Bandra'daki kendi evine çok yakın. İmran bu yeni ilişkiyi duyurmak için boşanmanın gelmesini bekliyor. " Pekala, İmran ve Avantika'nın ayrılık haberleriyle şoka giren herkese şimdi bu habere nasıl tepki vereceklerini merak ediyoruz! 

Ne diyebiliriz ki? Hayırlısı olsun. Umarım her taraf için doğrusu olur........

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-imran-khans-roaring-affair-lekha-washington-reason-behind-split-avantika-malik/
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?