'Jersey' ve 'Pathan' Gişede Yarışacak Mı?

Biliyorsunuz ki, önümüzdeki aylarda çok güzel filmler bekleniyor. Laal Singh Chaddha, Radhe, Antim, Pathan ve daha niceleri. Yalnızca Khan aktörlerinin değil aynı zamanda Shahid Kapoor, Kartik Aaryan gibi genç ve yetenekli oyuncularımızın da filmleri yakın bir zamanda gösterime girecek. Bu haberimizde paylaşmak istediğimiz oyuncu Shahid Kapoor ve filmi de Jersey.

Shahid Kapoor, pazar günü "Jersey" adlı spor filminin festival haftasonu sinemalarda olacağını duyurmasıyla Diwali 2021'e çok daha fazla ışıltı katacağını biz hayranlarına duyurmuş oldu.

Shahid, sosyal medyada, “JERSEY, 5 Kasım 2021'de DIWALI'de sinemalarda yayınlanacak. İnsan ruhunun zaferi. Gurur duyduğum bir yolculuk. Bu, EKİP için...." diye ekliyor.

"Jersey"de, Shahid, Mrunal Thakur ve Pankaj Kapur başrolde oynuyor. Gowtham Tinnanuri tarafından yönetilen film, eleştirmenlerce beğenilen ve ticari olarak başarılı olan aynı isimli Telugu filminin yeniden yapımı. (Son zamanlarda Hint filmlerinde remake filmler artmış durumda. Neden daha özgün filmler yok? Sorgulamadan geçemeyeceğim...).

Yapımcı Aman Gill yaptığı açıklamada, "Diwali yılın en büyük aile festivali ve bir aile sporları draması olan 'Jersey'i seyircilerin önüne sunmak için mükemmel bir zaman, bu yolculuğu kutlamak için tüm ailelerin bir araya gelebileceği bir zaman," dedi. Ekip, aralık 2020'deki çekimlerini tamamladı. Shahid, uzun bir sosyal medya gönderisinde kriket sahasına ve karakterine veda etti: "Bu, #Jersey için bir film çekimi... Covid esnasında 47 günlük çekim. Sadece inanılmaz. Tüm ekiple çok gurur duyuyorum. Bu bir mucizeden başka bir şey değil. Birimdeki herkese her gün sete geldikleri, kendilerini riske attıkları ve yapmayı sevdiğimiz şeyi yaptıkları için teşekkür etmek istiyorum. Kalplere dokunan ve fark yaratan hikayeler anlatıyoruz."

Bir reklamda "Jersey, bir Anka kuşunun küllerden yükselmesinden bahseden bir hikaye. Yılmaz bir ruhun zaferi. Bir filmin altında yatan ruhla bağlantı kurabileceğim bir zaman olsaydı bu olurdu. Biz  tüm bu salgınla mücadele ediyoruz. Her zaman hatırlayalım. Bu da geçecek. İşte şimdiye kadarki en iyi film yapım deneyimim. İşte Jersey! Üstesinden geleceğiz! "  diye de ekliyor. Shahid bu film için bayağı istekli görünüyor. Bizler de onu ekranlarda görmeyi tabii ki.

Ayrıca değinmek istediğim asıl konu, Jersey filmi ve Shah Rukh Khan'ın Pathan filmi aynı tarihte - Diwali 2021, Kasım- vizyona girecek. Bu da bu iki filmin ekranda yarışacağı anlamına geliyor. Pathan hala RESMİ olarak duyurulmasa da bizler bu filmin geleceğini biliyoruz. Jersey de eminim ki bir o kadar heyecanlı olacaktır. O kazansın bu kazansın demeyeceğim, iki filmde umarım gişede iyi bir sonuç elde eder!

Kaynak:


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?