Kajol'ün Netflix Projesi

Bugün sabah Kajol, bir sonraki filmi Tribhanga'nın ilgi çekici bir tanıtımını yapmak için sosyal medya kollarına gitti.  Film sadece Netflix'te 15 Ocak'ta gösterime girecek. Önceki haberlerde duyurduğumuz filmden bahsediyoruz.

Filmin 20 saniyelik fragmanı, Kajol'un karakterinin yaşadığı bir dizi duyguyu gösteriyor. Oyuncu filmde Odissi dansçısı olarak görülüyor. Filmde ayrıca Mithila Palkar ve Tanvi Azmi de çok önemli rollerde yer alıyor. Tanıtım videosunu paylaşan Kajol, "Tribhanga, yani, tedhi, medhi, çılgın, ama seksi. #Tribhanga, 15 Ocak prömiyeri sadece Netflix'te."

 Filmi yöneten Renuka Shahane, videoyu paylaşmak için Twitter'a giderek üç oyuncuya da ruhlarını filme koydukları için teşekkür etti.  "Sevgili Kajol, Tanvi, Mithila. Ya da etini, kanını, kırılganlığını, gücünü, gözyaşlarını ve kahkahalarını hayal ettiğimden daha fazla hale getirdiğin sevgili Anu, Nayan, Masha mı demeliyim? Çok teşekkür ederim.  @itsKajolD @tanviazmi @mipalkar Tribhanga'nın kalbi, özü ve ruhu. "

Tribhanga, Kajol'u başrolde oynayan, işlevsiz bir aile draması. Mithila Palkar, Tanvi Azmi ve Kunaal Roy Kapoor filmde çok önemli rollerde görülecek. Film deneyimli oyuncu Renuka Shahane tarafından yönetiliyor ve yazılıyor. Ajay Devgn Films, Bannijay Asia ve Alchemy Productions ile birlikte yapımcılığı üstleniyor. Oyuncular pek tanıdık değil ama umarım güzeldir. Şu sıralar çok seçiciyim film izlemede, umarım iyi olur.

 Mumbai'de geçen bir drama olan Tribhanga, 1980'lerin sonlarından günümüze kadar aynı ailenin üç nesli boyunca ileri geri giden karmaşık bir hikaye örüyor.  Yürekleri ısıtan hikaye, ailenin günlük yaşamdaki önemine bakıyor.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/amp/news/bollywood/kajol-unveils-teaser-tribhanga-release-netflix-date/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?