Katrina Kaif Yeni Filmler İmzalamaya Doymuyor

 Geçen okuduğum bir haberde, Katrina'nın birçok filme imza attığını duydum, bunlardan biri Phone Bhoot (ki şu an çekimde olmaları lazım) diğeri de şimdi bahsedeceğimiz haber. Bakalım Katrina, hangi oyuncu ile hangi filmde rol alıyormuş, görelim.

Katrina Kaif, en büyük ve en iyi filmlerden bazılarını alarak bizi her zaman şaşırtmayı başarmıştır. Örneğin; Tiger serisi, Jab Tak Hai Jaan, Dhoom 3. Katrina'nın Sriram Raghavan'ın bir sonraki filminde Vijay Sethupathi karşısında oynayacağını duyuyoruz. Vijay Sethupathi, güneyli bir oyuncu, hatta eminim ki çoğunuz ' 96 ' filmini biliyorsunuzdur. Flmin başrolü kendisi. Bir o filmini izlediğim için pek bir yorum yapamayacağım. En son Laal Singh Chaddha'da da rol alacaktı ama sonradan çıkmıştı kadrodan. Neyse.

Birkaç gün önce, Sriram Raghavan'ın büyük bütçeli filmi Ekkis'i Varun Dhawan ile birlikte pandemi nedeniyle işler sıkışık olduğundan beklemeye aldığını bildirmiştik.  Andhadhun yönetmeni bir sonraki adıma konsantre olmaya karar verdi. Bu sefer Güney yıldızı Vijay Sethupathi'yle işi bağladı.

Oyuncu harika performanslarıyla tanınıyor ve şimdi yönetmen filmin başrolünü bile buldu.  Yönetmenle hiç çalışmamış olan Katrina Kaif bu projede görünecek ve Sethupathi'nin karşısında yer alacak. Şimdi bu filmi beklemeye hazırlanabiliriz.

Katrina Kaif ayrıca, bir sinema gösterimi için bekleyen Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu Sooryavanshi'de de rol alacak. (bu filmin adını da bayağı duyuyorum ancak hala görünürde yok). Birkaç yıl sonra büyük ekranda Akshay'ın hanımefendisini oynayacak ve hatta 90'ların hit parçası Tip Tip Barsa Paani'ye ayak uyduracak.

Katrina'nın ayrıca Sidhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter ile birlikte Phone Bhooth'u var ve bu korku-komedi filmi için çok heyecanlıyız. Korku-komedi bana pek çekici gelmese de Katrina için özellikle, izlemeye değer.

Kaynak:

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?