Pathan Filminin Setinde Kavga!

Sevgili okuyucularımız...Haberimizin başlığı: Başrollerini Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'nin paylaştığı Siddharth Anand’ın Pathan setlerinde devasa bir kavga; yönetmen bir asistan tarafından tokatlandı!

Siddharth Anand'ın Pathan setlerinde işler gerçekten çok kızışıyor. Ve hayır, ilgili yıldız gücü yüzünden değil. Setlerde yaşanan son olay herkesi şoke etti! Siddharth Anand'ın asistanlardan biriyle çirkin bir kavgaya girdiğini ve bir gün boyunca tam anlamıyla çekimi durduran büyük bir kavgayla sonuçlandığını duyduk.

Bir kaynak şöyle diyor: "Siddharth setlerde belli bir mizaca sahip olmasıyla biliniyor. Geminin kaptanı olduğu için, belirli bir asistanın iş sırasında davranış şeklini beğenmedi. Ayrıca tüm telefonların uzak tutulmasını istedi ama  asistan, herhangi bir talebini dikkate almadı. Bir süre davranışını takip etti ve sonra onunla karşı karşıya geldi. İnsanlar bunun büyük bir tartışmaya yol açacağını düşündü ama konu sadece orada kaldı. Çekim o moladan sonra devam etti. "

Başka bir büyük kavga çıkana kadar her şey yolunda gidiyordu. "Asistan, Siddharth'ı taciz etmeye devam etti ve setteki diğer işçilere kötü sözler söyledi. Bu Siddharth'a ulaştı ve çok öfkelendi. Dışarı çıktı ve sırayla onu tokatlayan adama tam anlamıyla tokat attı. Setlerde ve çekimlerde büyük bir kaos vardı. Bir gün boyunca oyalanmak zorunda kaldık." diye eklendi.

Ve son olarak, ekibin hemen ertesi gün YRF'de çekimlere başladığımı ve o asistanın işten kovulduğunu duyduk. Yazık, ne gerek vardı?

Ancak başka bir kaynak, yaşanan olayın farklı bir versiyonunu paylaştı, “İşin gerçeği, hafif bir adamın işini yaparken hafif yaralandığı ve ona eğilimli olduğu.  Ancak küçük bir sanatçı, olayın gizli bir nedeni ile olayın videosunu çekiyordu.  Siddharth Anand ilk önce söz konusu kişiye, son derece duyarsız olduğu için aynı şeyi yapmaması talimatını verdi. Ancak yine de sinsice aynısını yapmaya çalışıyordu.  İşte o zaman takımın lideri olarak yönetmen sert bir şekilde ondan cep telefonunu vermesini ve setten çıkmasını istedi.  Ancak genç sanatçı agresifleşti ve güvenlik onu hemen setlerden çıkardı. "

Siddharth haklıdır arkadaş! Filmin ana ögesi o! Acaba SRK ve Deepika'giller o sırada yok muymuş yav..?

Kaynak:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?