Radhe Ne Zaman Gösterime Girecek?

 Salman Khan'ın yaklaşmakta olan Radhe: Your Most Wanted Bhai'nin uydu, sinema, dijital ve müzik haklarını Zee Studios'a 230 Rs'lik çok büyük bir miktar karşılığında sattığına dair doğrulanmamış haberlerin ortasında, sinema salonu sahipleri süperstara yazıp filmi sadece 2021 bayramda sinemalarda yayınlanmaları istedi.

 Katılımcıların cumartesi günü paylaştığı mektupta Salman, sürmekte olan covid salgınıyla mücadele ettiği dönemde sinema salonu sektörüne yardım etmeye çağırdı.

 Katılımcıların cumartesi günü paylaştığı mektupta Salman'dan, sürmekte olan covid salgınıyla mücadele ettiği dönemde sinema salonu sektörüne yardım etmesi istendi.

 Mektup, Uttarakhand, Assam, Tamil Nadu, Gujarat, Uttar Pradesh, Maharashtra, Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Rajasthan Bihar, Telangana, Delhi, Dehradun ve Hyderabad dahil olmak üzere ülkenin farklı bölgelerinden katılımcı dernekleri tarafından imzalandı.

 Mektupta şöyle yazıyor: "Sevgili Bay Salman Khan, umarım bu mektup sizi bulur. Bildiğiniz gibi, 2020 ülke çapında milyonlarca insan için zor bir yıl oldu ve Hindistan'ın film sektörüyle ilgili olanlar bir istisna değildi. Son 10 ay içinde, yüzlerce tek perdeli / bağımsız sinema, panjurlarını kalıcı olarak kapattı ve bu, kendileri tarafından doğrudan ve dolaylı olarak istihdam edilen insanların geçim kaynaklarının kaybına neden oldu."

"Filmler sinemalar için bir arabanın yakıtıdır. İzleyicileriyle ilgili sürekli bir içerik tedariki olmadan, bir sinema salonu işletmek neredeyse imkansızdır. On yıldan fazla bir süredir, filmleriniz seyirci çekmede önemli bir rol oynamaktadır. Aksi takdirde onları himaye eden insanların hassasiyetlerine hitap eden içeriğe açlık çekerler."

Radhe: Your Most Wanted Bhai filminiz, ülke çapındaki bağımsız / tek perdeli sinemaların kaderini yeniden canlandırma yeteneğine sahip birkaç filmden biri.  Böyle bir film, eğer geniş çapta yayınlanırsa, sadece maddi destek ve rahatlama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sinema sahiplerine ve çalışanlarına gelecekleri bağlamında bir umut ışığı da verebilir.

Biz film katılımcıları için bundan daha iyi bir bayram olamayacağından ve daha da önemlisi sinemalarda tekrar hoş gelmek için sabırsızlandığımız milyonlarca hayranınız için bundan daha iyi bir bayram olamayacağından, filmin ülkedeki her sinemada 2021 bayramda gösterime girmesini planlamanızı rica ediyoruz.

 Bugüne kadar, Covid-19 ile mücadele eden tek bir kişi bile dünyanın herhangi bir yerinde bir sinema salonuna kadar izlenmedi ve ilgili yetkililer tarafından yayınlanan kapsamlı protokolleri ve yönergeleri takip ederek hayranlarınızı güvende tutacağımızdan eminiz.

Mektupta, "Mayıs 2021 size ve ailenize bol bol mutluluk, sevgi ve refah getiriyor. Desteğiniz beklentisiyle ve sinema salonlarında çalışarak geçimini sağlayan Hintliler adına." yazıyordu.

Kaynak:

https://www.mid-day.com/articles/salman-khan-urged-to-release-radhe-only-in-theaters-on-eid-by-exhibitors/23171240Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?