Rajkummar Rao Reisin Yeni Filmi Yolda

2018'de yufka yürekli bir komedi olan Badhaai Ho, benzersiz konsepti için hem gönülleri hem de birçok ödül kazandı. Yapımcıların Rajkummar Rao ve Bhumi Pednekar'ın başrollerini paylaştığı Badhaai Do adlı bir devam filmi yapmaya karar vermelerine şaşmamalı. (Badhaai Do bildiğim kadarıyla Ayushmann Khurrana ve Sanya Malhotra'nın paylaştığı bir komedi filmi. Şaşırmayacağınıza eminim, bu film de listemde ama hala izleyemedim. Sanırım gün içinde hiçbir şey yapmamakla meşgulüm. Aksi takdirde listemdeki filmler bitmiş olurdu).

Rajkummar Rao ve Bhumi Pednekar dün Badhaai Do için çekime başladı ve setten çok güzel fotoğraflar paylaştı. Fotoğraflarda Rajkummar ve Bhumi'nin çekim tahtası ile poz verdiğini görüyoruz ve hepsi gülümsüyor. Rajkummar'da kalın bir bıyık var, pek alışılagelmiş bir tipleme değil. Başka bir fotoğrafta yönetmenleri Harshvardhan Kulkarni ile poz veriyorlar.

Oyuncular bu setteki fotoğraflara "Shuru ho gai hai hamari kahani, Jahan hai dono Raja aur Rani, Shardul Aur Sumi hai ekdam pyaare, Yeh dono hai durum ke maare, Milenge hum aapse jald, Ho jayega tab sab clear aur" (Kral ve kraliçemizin yer aldığı öykümüz başladı. Shardul ve Sami çok güzeller. Çok yakında sizlerle bir arada olacağız, sonradan her şey daha da açıklayıcı olur) diyerek altyazı koydular. 

 Rajkummar Rao'nun Delhi polis müfettişi rolünü oynadığı söylenirken, Bhumi ilkokul öğretmeni rolünü oynayacak. 

Kaynak:

https://m.filmfare.com/news/bollywood/rajkummar-rao-and-bhumi-pednekar-start-shooting-for-badhaai-do-45637.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?