Salman Khan ve Aamir Khan Arasında Komik Haber

Salman Khan ve Aamir Khan sadece birlikte çalışmakla kalmadı, aynı zamanda kişisel yaşamlarında da büyük bir bağı paylaştılar. İlişkileri söz konusu olduğunda inişler ve çıkışlar yaşanırken ikili, birbirlerinin bacaklarını çekme fırsatlarını asla kaçırmaz. (?)
Salman'ın kendisinden farklı olarak neden Aamir'in temiz bir imaja sahip olduğunu açıkladığı eski bir röportajı elimize aldık. "Dabangg" yıldızına göre, Aamir Khan, ondan farklı olarak çok temiz bir imaja sahip. Oyuncu ayrıca, Aamir'in aynı şeyi nasıl sürdürdüğünü merak ettiğini de sözlerine ekledi.
Salman'ın daha fazla detaylandırdığı bildirildi, Aamir'in bu imaja belki de evli olduğu için sahip olduğunu ve gerçekten tatlı bir görünüme sahip olduğunu söyledi. 'Bharat' aktörüne göre, Aamir her zaman karısını sevdiğini ve ona deli olduğunu, bu yüzden belki de her seferinde kurtarılacağını duyurmaya devam ediyor. Vay be Sallu bhai, bekar kaldın diye de bu kadar neden eziyorsun kendini...
Salman ve Aamir, 1994'te "Andaz Apna Apna" da birlikte çalıştılar. (Zamanına göre de gayet eğlenceli ve komik bir film) Başrollerde Karisma Kapoor ve Raveena Tandon'un da rol aldığı film, Bollywood'da kült statüsü kazandı. Film bugün bile herkes tarafından seviliyor.
Bu arada, çalışma cephesinde, Salman bundan sonra Prabhudheva'nın "Radhe: Your Most Wanted Bhai" filminde görünecek. Filmde ayrıca önemli rollerde Disha Patani, Jackie Shroff ve Randeep Hooda yer alıyor.
Bunun dışında Salman, Pooja Hegde'nin başrollerini paylaştığı 'Kabhi Eid Kabhi Diwali' ve Jacqueline Fernandez ile 'Kick 2' filmine de sahip.
Öte yandan Aamir'in önünde "Laal Singh Chaddha" var. Filmde ayrıca başrolde Kareena Kapoor Khan yer alıyor. Ah üzümlü keklerim...bir görsem.

Kaynak:


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?