Salman Khan'ın Yeni Filmine Sürpriz Konuk

 Salman Khan'ın gelecek filmlerinden biri olan Antim'e bir sanatçı daha ekleneceği duyruldu. Ama bu sanatçı görsel olarak yer almak yerine sesiyle filme katılım sağlayacak.

Salman Khan ve Varun Dhawan, ekranda ve ekran dışında her zaman harika bir arkadaşlık ilişkisi paylaştılar. Salman daha önce Varun'un, Judwaa'nın remake (yeniden yapımı) için devreye girdiğinde David Dhawan için bir küçük bir rolcük yaptı. Şimdi Mahesh Manjrekar'ın Antim'i için çekim yapmakla meşgul olan Salman, Varun'u bir şarkıya ortak edecek.

Bir kaynağın söylediklerine göre, "Takım bir dans sayısı istedi ve şarkı için Salman'a katılmak için en iyi bir aktörün gelmesi gerekiyordu. Salman da hemen Varun'u aradı. Yine projenin bir parçası olan Aayush Sharma şarkının bir parçası olmayabilir. Şarkı bu ay çekilecek. Bu, Varun ve Salman'ın birlikte görüleceği ilk şarkı olacak. Provalara çoktan başladılar bile. "

Aayush Sharma'yla birlikte Mahima Makwana'yı da canlandıran Antim, Marathi filmi Mulshi Pattern'in resmi yeniden yapımı ve şu anda çekiliyor. Bundan sonra Salman, Shah Rukh Khan'ın Pathan'ı için çekim yapmak üzere BAE'ye gidecek, bildiğiniz üzere filmde küçük bir rolü olacak.

Varun Dhawan ise Jug Jugg Jeeyo'nun bir sonraki programında çalışmaya devam edecek ve ardından Amar Kaushik'in Bhediya filmini başlatacak. Varun son zamanlarda hiç iyi film seçimleri yapmadı ve bu yüzden de merakla beklenen filmler arasında yer alamıyor maalesef.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/exclusive-varun-dhawan-to-shoot-a-song-with-salman-khan-for-antim/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?