Sette Bayılan Güzel Oyuncularımız Kimler?

17 Ocak'ta, Mumbai'de Sanjay Leela Bhansali’nin Gangubai Kathiawadi'si için çekim yapan Alia Bhatt, yorgunluk ve efor nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Haberlere göre, Raazi oyuncusu mide bulantısı ve hiperasiteden muzdaripti.

Neyse ki, Gangubai rolünü oynayan Alia, aynı gün iyileşti ve hastaneden taburcu edildi. Oyuncu ertesi gün işe devam etti. Alia'da durum böyle olsa da, daha önce sette yorgunluğa düşmüş başka Bollywood oyuncuları da var.

1- Priyanka Chopra

Ekranda canlandırdığı birçok önemli karakter arasında Priyanka Chopra’nın Bajirao Mastani'deki (2015) performansı öne çıkıyor.

Söylemeye gerek yok, oyuncu Sanjay Leela Bhansali yönetmenliğinde Kashibai'yi canlandırmak için çok çalıştı. Öyle ki, kendisine zarar veren bitmeyen tekrarlar nedeniyle setlerde bile bayıldığı bildirildi.

2- Katrina Kaif

Farah Khan’ın Tees Maar Khan (2010) filminde rol aldığında, aktris süper popüler parça Sheila Ki Jawani "günümüzde bir parça numarası"nı üstlenmesiyle son derece popüler oldu.

Yine de, filmin önemli sahnelerinden birinin çekimleri sırasında Katrina'nın, oyuncunun ciddi şekilde tükenmesine neden olan konumdaki aşırı sıcaklık nedeniyle setlerde bayıldığı bildirildi.


3- Deepika Padukone

Bir film setinde değil, ama Deepika Padukone'un bir ödül şovunda bayıldığı bildirildi. Bu olay aktrisler, onu rolü için prova yaparken setlerde bayıldığında gerçekleşti.

Farah Khan’ın Mutlu Yıllar (Happy New Year) (2014) filmi için çekim yapan Deepika'nın, provalar için ödül gösterisine gitmeden hemen önce 16 saat boyunca film için çekim yaptığı söyleniyor. O gün esnada 30 saat çalıştığı öğrenildikten sonra tam yatak istirahati önerildi.

 4- Jacqueline Fernandez 

Jacqueline Fernandez'in, OTT'de yayınlanan filminin bir dansını çekerken bayıldığı bildirildi.

Jacqueline, bir aksiyon sahnesi için çekim yapıyor ve aynı anda dans numarası için hazırlanıyordu ve yoğun program görünüşe göre sağlığına zarar verdi.

5- Alia Bhatt

Alia Bhatt bir kez daha öne çıkıyor, çünkü kendisini kötü hissettiği tek film seti Gangubai Kathiawadi değil.  Bir keresinde Alia'nın Ishq Wala Love şarkısı için çektiği ilk filmi Student Of The Year (2012) 'nin setlerinde iki kez bayıldığını açıklayan Farah Khan'dı!

Daha sonra Shahid Kapoor'un başrol oyuncusu Shaandaar'ın (2015) çekimleri sırasında oyuncu tekrar bayıldı. Oyuncunun stres nedeniyle düşük kan basıncı evresinden geçtiği söyleniyor. Alia kendini bayağı bir yoruyor gibi görünüyor...

Kaynak:

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?