Shah Rukh Khan'ın Yeni Yıl Mesajı


 Eveeet, 2021'e girmiş bulunmaktayız. Merakla beklenen bir yıl, 2020'den sonra. Tabii ki dileklerini sunan bazı Bollywood oyuncuları oldu. Bunlardan en önemlisi de Kral Khan. Bakalım Shah Rukh beyin mesajları nelermiş:

''Büyük ekranda görüşmek üzere.''

Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan, hayranlarına Mutlu Yıllar dilemekte bir gün geç kalmış olabilir. Ama yine de, cumartesi sabahı Khan, sosyal medya hesaplarından bir video mesajı paylaştı.

3 dakika 15 saniye uzunluğundaki videoda Kral Khan, yeni yıla pozitiflik getirmekten bahsetti ve ilham verici bir düşünceyi paylaştı. “Herkese merhaba, yine eski yılın çıktığı ve yeni yılın girişte beklediği o zaman. Aslında girdi çünkü hepinize dileklerimi iletmekte geç kaldım. Eminim 2020 herkes için en kötü yıl olmuştur. Bu korkunç zamanlarda, çoğu için bir umut ve pozitiflik ışını bulmak zordur. Ama kötü günlere, zor zamanlara ve berbat yıllara bakma tarzım var. İnanıyorum ki, biri hayatının en alt seviyesinde, en dipte olduğu zaman, iyi olan şey, hareket etmenin tek bir yolu olmasıdır - yukarı doğru, daha iyi yerlere. Öyleyse, 2020 geçmişte ne oldu şimdi. 2021 daha büyük, daha iyi, daha parlak ve daha güzel olacak. ”dedi.

https://www.instagram.com/tv/CJh_0J0lEXL/?utm_source=ig_embed 

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/features/see-big-screen-2021-says-shah-rukh-khan-witty-creative-new-year-video-message/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?